Słona porażka koszykarzy. Rywali nie dali żadnej nadziei na wygraną [ZDJĘCIA]

Magdalena Olechnowicz
Fatalny początek sezonu juniorów starszych. W lidze U 19 przegrali na własnym parkiecie z zespołem z Gdyni 46:105. Rywale od pierwszych minut nie dali gospodarzom żadnych szans na wygraną, ani nawet na wyrównaną walkę. Czarni Słupsk grający jako Energa MJMS Słupsk poniosła już trzecią porażkę.

To trzeci mecz juniorów starszych w tym sezonie i trzecia porażka. Po pierwszej przegranej z Sopotem, młodzi gracze Czarnych Słupsk - Energa MJMS Słupsk, przegrali jednym punktem na wyjeździe z zespołem Decka Pelplin. W środę dostali solidny łomot od zespołu Asseco Arka Gdynia, przegrywając 46-105. Goście nie pozostawili najmniejszych złudzeń, kto rządzi na parkiecie. Prowadzili od pierwszej minuty, nawet na chwilę nie pozwalając się zbliżyć do remisu. Przewaga punktowa rosła z każdą kwartą.

Punkty dla zespołu Energa MJMS Słupsk zdobyli: Maciej Piątkowski 13, Maciej Olechnowicz 2, Błażej Stenka 0, Kacper Kozłowicz 3, Filip Giec 0, Michał Oleksy0, Szymon Kwiatkowski 0, Miłosz Machała 16, Mateusz Palimonka0, Przemysław Szczepanek6, Gracjan Kołodziej 6.