Słupia przygotowuje się do sezonu od 17 sierpnia

Krzysztof Niekrasz krzysztof.niekrasz@gp24.plZaktualizowano 
Patrycja Firkowska (z piłką),  mimo że jest jeszcze juniorką, to w seniorskiej drużynie stanowi siłę napędową Słupi. Słupska szczypiornistka wyróżnia się dynamiką i dobrą skutecznością rzutową
Patrycja Firkowska (z piłką), mimo że jest jeszcze juniorką, to w seniorskiej drużynie stanowi siłę napędową Słupi. Słupska szczypiornistka wyróżnia się dynamiką i dobrą skutecznością rzutową Łukasz Capar
Słupska drużyna będzie zmieniona w porównaniu z poprzednim sezonem .

Większość drużyn I ligi piłki ręcznej kobiet jeszcze odpoczywa. Wśród nich jest Słupia Słupsk. Okres przygotowawczy słupszczanki rozpoczną od 17 sierpnia. Zajęcia prowadzić będzie Michał Zakrzewski, który został pierwszym trenerem. W pracy szkoleniowej pomagać mu będzie Agnieszka Łazańska, której powierzono funkcję drugiego trenera, ale jeszcze dodatkowo będzie wspierać drużynę jako czynna zawodniczka.

Jeden z najlepszych polskich czterystumetrowców Tomasz Czubak zadeklarował swoją pomoc w treningach kondycyjno-wytrzymałościowych, które głównie przewidziane są w Lasku Północnym w Słupsku. Najprawdopodobniej w pierwszy weekend września Słupia weźmie udział w turnieju, którego gospodarzem jest Kwidzyn, ale na dziś nie ma jeszcze potwierdzenia od organizatora. Prezentacja pierwszej drużyny i nowych strojów na sezon 2015/2016 odbędzie się w 18 września w multisalonie największego dealera samochodów w Słupsku Auto-Diug.

- Firma Gino Rossi podpisze z naszym klubem roczną umowę o współpracy. Klub weźmie udział w programie "Zarządzanie talentami", który Gino Rossi realizuje w związku z powstałą klasą produkcji obuwia w Zespole Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku - informuje Robert Firkowski, prezes Słupi.

- Bardzo dużym sukcesem naszego klubu jest pozyskanie dotacji z Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Jest to kwota ponad 15 tysięcy złotych. Dzięki wsparciu fundacji zostały zakupione stroje sportowe dla wszystkich grup młodzieżowych szkolących się w Słupi. Jest to ogółem 200 dziewcząt. W porównaniu ze składem z ubiegłego sezonu będzie odmłodzenie ekipy. Rozmawiamy z klubem z Koszalina o wypożyczeniu zawodniczek - dodaje szef słupskiego klubu.

Skład Słupi Słupsk:

Iwona Łoś, Katarzyna Cieśla, Agnieszka Łazańska, Anna Ilska(seniorki), Patrycja Firkowska, Karolina Jedlińska, Małgorzata Bogacka, Adriana Koperkiewicz, Dominika Depner ( juniorki). Ubyły do Koszalina: Małgorzata Trawczyńska, Marcelina Budnicka, Klaudia Domaros i Kamila Kaczanowska. Na studia do Gdańska dostały się: Katarzyna Kowalczuk, Joanna Dominiak , Dominika Wiśniewska, Aleksandra Lisiecka i Agnieszka Smutek.

polecane: FLESZ: Niebawem zmiana czasu, jedna z ostatnich

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 16

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

m
motyl

Wreszcie spokój,

Trafiona zatopiona.

F
Filip

Brawo!!!!! Piękne słowa. Sama prawda. Z pozdrowieniami dla Pani K. F. ;)

G
Gość
W dniu 15.08.2015 o 17:39, fak napisał:

Może wreszcie tego rudego z kamerą nie bedzie, i w spokoju  można oglądać mecze, niech zasuwa za cureczk do k.

Mecze nagrywało dwóch siwych facetów. Pan z TV kanał "6" i Pan Trawczyński. Żadnego rudego, daltonisto nie widziałem. Była to min. potrzeba klubu. Słowo CÓRECZKA, w języku polskim pisze się przez "o" z kreską (odsyłam do słownika ortografii języka polskiego). Jeżeli nie wiesz, w języku polskim jest wiele liter charakterystycznych, używanych tylko w tym języku. Są to (trochę cię pouczę bo poprzez swa nienawiść, zazdrość i zawiść oraz wagary w pierwszej klasie szkoły podstawowej lub ignorancję nie zwracasz uwagi na tak oczywiste i ważne rzeczy) ą;ć;ę;ł;ó;ś;ź;ż. Nie wiem dlaczego nie stosujesz interpunkcji (za trudne, za mały rozum żeby to pojąć?). Muszę cię zmartwić. W miarę możliwości, będę na każdym meczu Słupii rozgrywanym w Słupsku i tak jak potrafię będę wspierał wszystkie dziewczyny i zagrzewał je do zwycięstw. Chcę ci również przypomnieć (bo tego cię nie nauczyli lub twój rozum nie mógł przyswoić, bo za trudne), że w Polsce nie ma miasta "k". Do Koszalina będę jeździł z rozkoszą by podziwiać nasze wspaniałe słupskie wychowanki i ich wspaniałą trenerkę. 

T
Trawczyński Ireneusz
W dniu 11.08.2015 o 21:10, gość napisał:

Całe szczęście dla p.trenera: że Unijat iTrawczyńka odeszły bo cały czas ta cała juniorska rodzinka panu waliła kłody pod nogi.Życzęm sukces,a gwiazda U. miała być pierwsza p,Jankowskiemu współczujem, niech oczekóje podjazdówki ze stony tych pań.

Bezimienny troglodyto, mający ( nie wiem dlaczego) w sercu nienawiść, zawiść i zazdrość. Uważam, że ktoś kto napisał te bzdury jest bardzo blisko związany z klubem. Ktoś z zarządu (pięć osób ? Może. Pan vice prezes doktor - zbyt poważny, szanowany i uczciwy człowiek - na pewno nie. Prezes, drugi vice, żona prezesa? - nie ma mam pojęcia. Pan Trener o którym mowa? - nie podejrzewam!!! - by sam przyznawał się do bezradności wobec "wybryków" (jeszcze wtedy gdy był pierwszym), II trenerki lub 16-letniej dziewczyny wymienionej bezprawnie z nazwiska???? Może któraś z zawodniczek - nie !!! ponieważ, również miały dość działań niektórych ludzi związanych z klubem !!!!! Zastanawiam się gdzie mogły odbywać się te destrukcyjne działania ? - w kinie, knajpie, czy na hali treningowej a może w czasie meczy?? Nie mam pojęcia.                                                   Wszystkie twoje komentarze, które zamieszczasz o trenerce Anicie Unijat nie mają wsparcia u innych. Wręcz przeciwnie - chwalą jej decyzje i życzą powodzenia !!! Wszyscy cię ignorują, nie popierają twych wywodów i przez to współczują ci, wysyłając cię do różnych lekarzy. Wiedzą ile dla klubu zrobiła i szanują jej osiągnięcia (cztery mistrzostwa Polski  w każdej kategorii wiekowej) przez 9 lat pracy (dwa tygodnie po porodzie prowadziła treningi. Nie chciała zostawić dziewczynek w których zaszczepiła miłość do ręcznej. Ale skąd możesz o tym wiedzieć - nie było cię jeszcze) . Nie odbierzesz jej tego - Anita wielki szacunek !!!!           Mało ci było szczucia na trenerkę ? Nie udało się. Pomyślałeś ( przepraszam za określenie, jest w stosunku do ciebie za wzniosłe) - ruszę jej jedną z lepszych wychowanek. Może się uda. Nic z tego. W swych chorych wywodach (pisząc -"juniorska rodzinka") chcesz zdeprecjonować osiągnięcia Gosi Trawczyńskiej, podpory zespołów: dziecięcego, młodziczek, juniorek(młodszych i starszych), zawsze wybieranej MVP mistrzostw Polski oraz zespołu seniorek (drugi strzelec I ligi - 158 bramek w 21 meczach). Boli, oj boli - prawda - zazdrość ???? Zawsze dawałeś mierny pisarzu temu wyraz w swych zachowaniach, co było widać po wielu turniejach (dlaczego ona a nie inna).

Pisząc ten komentarz doskonale wiem komu odpisuję. Nie ukryjesz się, zasłaniając się pisownią idioty, niewykształconego troglodyty czy bezmózga (a może taką osobą jesteś ?).             Jako członek klubu pozdrawiam wszystkich wymienionych. Klubowi Słupii Słupsk życzę samych sukcesów w zbliżającym się sezonie 2015/16 w I lidze i wszystkich rozgrywkach młodzieżowych. Ubolewam jednocześnie, że tak wspaniały klub ma tak miernego komentatora, który staje się (tak często pisał o Anicie Unijat po jej odejściu) grabarzem piłki ręcznej w Słupsku.                                                                                                                                                         Ireneusz Trawczyński

 

f
fak

Może wreszcie tego rudego z kamerą nie bedzie, i w spokoju  można oglądać mecze, niech zasuwa za cureczk do k.

G
Gość

Panie redaktorze dlaczego wprowadza Pan ludzi w błąd? Widzieliśmy wszyscy "wielką" skuteczność tej zawodniczki ze zdjęcia w wielu meczach.

G
Gość
W dniu 11.08.2015 o 21:10, gość napisał:

Całe szczęście dla p.trenera: że Unijat iTrawczyńka odeszły bo cały czas ta cała juniorska rodzinka panu waliła kłody pod nogi.Życzęm sukces,a gwiazda U. miała być pierwsza p,Jankowskiemu współczujem, niech oczekóje podjazdówki ze stony tych pań.

Trenerka odeszła bo miała dość podjazdowych gierek, nie dała się manipulować. Z p. TRENEREM pójdzie łatwiej. Będzie pełnia władzy. Do Koszalina przeszły cztery zawodniczki, wymieniasz jedną???? Dlaczego? Najlepszą? Czego nigdy nie mogłeś(aś) ścierpieć. Teraz tobie bliska osoba, może?????? - taką zostać. Na pewno czytałeś(aś) komentarze na sportowych faktach o turnieju w Gdańsku. Zżera cię zazdrość. Niech zeżre cię całą a już nigdy nie będziemy czytać twych bzdurnych, zrodzonych w twoim małym móżdżku komentarzy.

g
gość

Całe szczęście dla p.trenera: że Unijat iTrawczyńka odeszły bo cały czas ta cała juniorska rodzinka panu waliła kłody pod nogi.Życzęm sukces,a gwiazda U. miała być pierwsza p,Jankowskiemu współczujem, niech oczekóje podjazdówki ze stony tych pań.

g
gość

Całe szczęście dla p.trenera: że Unijat iTrawczyńka odeszły bo cały czas ta cała juniorska rodzinka panu waliła kłody pod nogi.Życzęm sukces,a gwiazda U. miała być pierwsza p,Jankowskiemu współczujem, niech oczekóje podjazdówki ze stony tych pań.

p
pettardda

Na pewno dostał kase klub !

A
Artur
W dniu 07.08.2015 o 21:25, kibic napisał:

   Aco z kasą i za ile poszły dziewczy z unijat do koszalinka przecież forsa szła z budżetu miasta z naszych podatków.Wierzę żebez tęj cwanej trenerki sobie świetnie poradzicie powodzenia p.Trenerze.                                       

 

Kasę za dziewczyny z pewnością dostał klub, więc takie pytania proszę kierować do Prezesa klubu Pana Firkowskiego. On wam powie ile dostał klub za dziewczyny i na co te pieniądze zostały przeznaczone. 

G
Gość
W dniu 08.08.2015 o 09:11, Ola napisał:

Idź cymbale do psychiatry. Poszły do Koszalina , bo tam będą się rozwijać i z tego należy się cieszyć.A jakie ty płacisz ośle podatki , skoro jesteś na bezrobociu....

Młoda tobie potrzebny jest dobry psychol ,o moją robotę się nie martw,tylko nie lubię cwaniaków co ludzi robią w bambuko.A forma obrażania tylko światczy o waszym poziomie i kulturze tz,jej braku.

k
kibic
W dniu 08.08.2015 o 09:11, Ola napisał:

Idź cymbale do psychiatry. Poszły do Koszalina , bo tam będą się rozwijać i z tego należy się cieszyć.A jakie ty płacisz ośle podatki , skoro jesteś na bezrobociu....

Młoda tobie potrzebny jest dobry psychol ,o moją robotę się nie martw,tylko nie lubię cwaniaków co ludzi robią w bambuko.A forma obrażania tylko światczy o waszym poziomie i kulturze tz,jej braku.

!?!
W dniu 07.08.2015 o 21:25, kibic napisał:

   Aco z kasą i za ile poszły dziewczy z unijat do koszalinka przecież forsa szła z budżetu miasta z naszych podatków.Wierzę żebez tęj cwanej trenerki sobie świetnie poradzicie powodzenia p.Trenerze.                                       

Kolego lub koleżanko stajesz się nudny(a). Skończ już z tymi uszczypliwościami i niesprawiedliwymi opiniami. Radzę, idź do lekarza i poproś o jakiś skuteczny lek na twój zlany łeb, bo na twój zidiociały rozum jeszcze nie wynaleziono skutecznego środka. 

O
Ola
W dniu 07.08.2015 o 21:25, kibic napisał:

   Aco z kasą i za ile poszły dziewczy z unijat do koszalinka przecież forsa szła z budżetu miasta z naszych podatków.Wierzę żebez tęj cwanej trenerki sobie świetnie poradzicie powodzenia p.Trenerze.                                       

Idź cymbale do psychiatry. Poszły do Koszalina , bo tam będą się rozwijać i z tego należy się cieszyć.A jakie ty płacisz ośle podatki , skoro jesteś na bezrobociu....

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3