Słupia Słupsk bije faworyta i zagra w finale

(res)
Słupia Słupsk bije faworyta i zagra w finale zdjęcie ilustracyjne
Słupia Słupsk wygrała 27:21 z Varsovią Warszawa w półfinale mistrzostw Polski juniorek młodszych w piłkę ręczną.

Do przerwy podopieczne Anity Unijat prowadziły 13:12. Impreza odbywa się w Radomiu. Słupszczanki przerwały kompleks porażek ze stołecznym zespołem, z VArsovią Słupia przegrała bowiem w ubiegłym roku w Krakowie w finałach mistrzostw Polski juniorek młodszych i kilka tygodni w ćwierćfinale tegorocznych rozgrywek. W najważniejszym starciu sezonu Słupia okazała się silniejsza. W sobotę o złoto słupszczanki zagrają z MKS Kwidzyn. Mecz zacznie się o godz. 15.