Słupia Kobylnica - Sparta Sycewice 1:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Adam Hostyński (15), 1:1 Mateusz Budzyński (25), 1:2 Szymon Budziński (63), 1:3 Grzegorz Rzadkiewicz (81)
Słupia: Molik - Prokopiak, Borowiński, Milewicz (71. Drapalski), Graś, Wołczko, Waleszczyk (82. Prusinowski), Kalisz (46. Kosiński), Hostyński, Setny, Kunicki.
Sparta: Libigocki - Michalak, Kopciński (65. Paruch), Mytych, Mordal (55. Rzadkiewicz), Kukliński, Klawikowski, Sz. Budziński (71. Slusarz), Bobrowski, M. Budzyński, Giersz (83. Terefenko)
Sokół Wyczechy - Karol Pęplino 4:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Jaroszyński (20), 2:0 Jaroszyński (45), 3:0 Jaroszyński (53), 4:0 Kościan (59), 4:1 Gołaszewski (62)
Sokół: R.Kozieł - Kościan, Terechów, Sobiegraj (60. Borek), Piłat, Miazga, Mateblowski, Łacko (69. Kozioł), Littwin, Dołgowski, Jaroszyński.
Karol: Groński - Świerczewski (52. Płaskonka), Ziembiński, Mazowiecki, Łopuszyński, Łochowski (75. Kamiński), P. Lubański, M. Lubańskil (87), Kostuch (67. Cisło), Gołaszewski, Daszkiewicz (84. Bartosiak).
Start Miastko - Jantaria Pobłocie 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Pufelski (10)
Start: Przeplasko - Spalik (83. Malinowski), Lewandowski (59. Milewski), Borowicz, Bryndal, Czerwiński, Kapica, Kłoczyński, Koniuszek, Trzeciński, Pufelski (90. Zaremba)
Jantaria: Klanczkowski - Żółć ( 57. T. Klamerus), W. Klamerus, Stencel, Domański, Iwanicki, Kwidziński, Mielewczyk (75. Wolski), Okrój, Powideł (75. Formela), Roeder
Prime Food Brda Przechlewo - MKS Debrzno 1:3 (0:3)
Bramki: 0:1 Szawarniak (16), 0:2 Szawarniak (34), 0:3 Szawarniak (45), 1:3 Gołuński (67)
Brda: Wiczyński - Wieliński, Bąk, Gołuński, Modrzejewski, Napiórkowski, Nowak, Tomaszewski, Warnieełło, Wirkus, Żmuda - Trzebiatowski
MKS: Słonka - W. Taras (66 Góra), Szostek, Mucha, Marczak, Szawarniak, Władyczak, W. Marzec (46 Kamowski), Pacholik, Sz. Malmon (90 Borucki), Kawczak (86 Lica).
Leśnik Cewice - Piast Agrochem Człuchów 1:6 (1:2)
Bramki: 1:0 Waczkowski (2), 1:1 Maślanyk (20), 1:2 Drobek (27), 1:3 Czarnowski (49), 1:4 Czarnowski (77), 1:5 Drobek (85), 1:6 Wójcik (88).
Leśnik: R.Łapigrowski - Turek, Waczkowski, Bulczak (81. P. Zieliński), Mosór, Mrosk, Naczk (60. A. Zieliński), Plichta, Sulkowski (76. A. Zieliński), Szarkiel, Urban.
Piast: Paciorek - Badian, Nawrocki, Osadczy, Czarnowski (80. Kluk), Kolter, Lubański, Maślanyk, Urbaniak (10. Drobek), Zachajczuk, Woźniak.
Chrobry Charbrowo - Myśliwiec Tuchomie 2:1 (1:1)
0:1 Adam Gross (10), 1:1 Norbert Butowski (19), 2:1 Jarosław Janiszek (51)
Chrobry: Mateusz Mayer - Jakub Żmudzki, Paweł Mielewczyk, Mariusz Kalamaszek (60 Szymon Pawlik), Jarosław Janiszek, Sebastian Wiśniewski, Dominik Stencel, Karol Kiełtyka, Mateusz Czupryniak, Norbert Butowski, Krystian Czerwionka (85 Wojciech Krzyżanowski)
Myśliwiec: Łukasz Michańczyk - Włodzimierz Kajdrowicz, Szymon Żmuda-Trzebiatowski, Samuel Wirkus (81 Karol Cecot), Jakub Kulisz, Damian Sobisz, Krystian Barra (65 Tomasz Kupczyk), Rafał Chamier-Ciemiński, Mateusz Demko (58 Karol Żmuda-Trzebiatowski), Adam Gross, Wojciech Wałdoch (70 Dominik Michańczyk)
Lipniczanka Lipnica -Zawisza Borzytuchom 3:2
1:0 Artur Wojach (24), 1:1 Filip Zblewski (31), 2:1 Fabian Górski (41), 3:1 Fabian Górski (60), 3:2 Tobiasz Rachwał (62)
Lipniczanka: Krzysztof Oleszkiewicz - Adrian Szultka, Gracjan Kuik-Studziński (46 Mateusz Cybula), Łukasz Chylewski (82 Adrian Kuik-Studziński), Fabian Górski (89 Klaudiusz Szyca), Kamil Pranczk, Cezary Pupka-Lipiński, Artur Rzepiński (77 Tomasz Piechowski), Mariusz Szmidke, Przemysław Toczek, Artur Wojach.
Zawisza: Paweł Olejnik - Maciej Stolc, Wiktor Gierdalski (46 Seweryn Lublewski), Filip Zblewski (70 Jakub Świderski), Damian Wajs
Łukasz Hinc, Denis Jakuć (46 Karol Dziemianko), Mateusz Nogieć, Dominik Petryszyn (53 Mateusz Berent), Tobiasz Rachwał, Mateusz Zblewski.
Błękitni Główczyce - Stal Jezierzyce 1:3 (1:2)
Bramki: 0:1 Piotr Bentkowski (6), 0:2 Łukasz Skierka (34), 1:2 Damian Grzeszkowiak (45), 1:3 Tomasz Perkowski (70)
Błękitni: Petrykowski - Piórkowski, Rekowski, Grzeszkowiak, Żłobiński, Skibiński (70 R.Łyszyk), Romowski, Mydło, Kochanowski, Iwanicki (24 Grzegorczyk), Piekarz.
Stal: Kaliszewski - Wójtów (53 Rozgowski), Sadura, Pakuła, Skórcz (80 Żurek), Bentkowski, O.Czaiński, Perkowski (90 Rawski), Perlański, Skierka, Zakrzewski.
Czołówka tabeli: 1. Lipniczanka Lipnica 46, 2. Start Miastko 45, 3. Sparta Sycewice 37
Słupska Klasa A
Grupa I: Wybrzeże Objazda - Rowokół Smołdzino 2:1, Polonez Bobrowniki - Pomorze Potęgowo 5:0, Diament Trzebielino - Garbarnia Kępice 0:5, Sokół Szczypkowice - Dąb Kusowo 3:0, Echo Biesowice - Barton Barcino 0:0, KS Włynkówko - KS Damnica 1:1, Granit Kończewo - Unison Machowino 1:2.
Grupa II: Zenit Redkowice - Pogoń II Lębork 3:1, Czarni Czarne - Sparta Konarzyny 4:0, GTS Czarna Dąbrówka - LKS Łebunia 2:0, Arkonia Pomysk Wielki - Dolina Gałąźnia Wielka 2:0, Skotawa Budowo - Start Łebień 4:1, Kaszubia Studzienice - Magic Niezabyszewo 4:2, GKS Kołczygłowy - Orkan Gostkowo 3:3.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?