Słupska A Klasa. Wysokie wygrane KS Damnica, Echa Biesowice i Słupi Kobylnica

msur
Marcin Wiśniewski w tym sezonie strzelił już 5 bramek w meczach ligowych.
Marcin Wiśniewski w tym sezonie strzelił już 5 bramek w meczach ligowych. msur
W sobotnich meczach drugiej kolejki słupskiej A klasy rozegrano 4 spotkania.

W Siemianicach Szansa podejmowała KS Damnica. W pierwszej kolejce punktowali tylko piłkarze z Damnicy, którzy po remisie na własnym boisku podzielili się punktami z Polonezem Bobrowniki. Szansa przegrała natomiast swój pierwszy mecz sezonu na wyjeździe z Granitem Kończewo tracąc aż 5 bramek.

Ku zaskoczeniu nielicznie zgromadzonej publiczności na prowadzenie wyszła Szansa Siemianice, która w 14 minucie meczu wykorzystała nieporozumienie w szykach obronnych piłkarzy z Damnicy. Strzelcem bramki był Przemysław Milewski. Gospodarze długo nie cieszyli się z prowadzenia. Gola dającego remis strzelił Marcin Jurczuk a 2 minuty później swoją pierwszą bramkę strzelił Marcin Wiśniewski, który jak się później okazało został niekwestionowanym bohaterem spotkania, wpisując się na listę strzelców aż czterokrotnie (28, 41, 55 i 84 minuta meczu). Jedną bramkę dołożył Krystian Wojciechowski i KS Damnica zasłużenie pokonała Szansę Siemianice 6:1. Gospodarze mecz kończyli w 10. Czerwoną kartkę w 81 minucie ujrzał Dawid Jurkowski.

Szansa Siemianice - KS Damnica 1:6 (1:3)

1:6 Marcin Wiśniewski

Szansa Siemianice: Jacek Szramkowiak, Oskar Zając (Mariusz Żurek), Przemysław Milewski,Grzegorz Derdziński, Kamil Malek (Emil Żurek), Tomasz Staszkiewicz, Rafał Szewczyk, Marcin Boniek (Krzysztof Ślusarz), Kacper Szymański (Dawid Jurkowski), Wojciech Szymków

KS Damnica: Mariusz Surowiec, Patryk Szałański(Aleksander Michalski) Krzysztof Wiśniewski, Konrad Diegner(Wojciech Michalski), Michał Golański, Paweł Kauch, Krzysztof Fieńko, Krzysztof Neubauer, Marcin Jurczuk(Krzysztof Kozłowski), Krystian Wojciechowski(Daniel Olszewik), Marcin Wiśniewski

W pozostałych spotkaniach rozegranych w sobotę 28.08 Echo Biesowice rozbiło grając na wyjeździe Sokół Szczypkowice 9:1, Słupia Kobylnica pokonała u siebie Granit Kończewo 4:0 a Barton Barcino przegrał u siebie z Garbarnią Kępice 2:3.