Słupszczanie będą uczestniczyć w I Międzynarodowym Zjeździe...

  Słupszczanie będą uczestniczyć w I Międzynarodowym Zjeździe Cabrio w Gnieźnie

  Zbigniew Marecki

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  W piątek po południu sprzed słupskiego ratusza do Gniezna wyruszyły trzy saaby cabrio, które należą do Gabriela Ignacika, Marka Krawczyka i Jarosława Strozińskiego.
  W piątek po południu sprzed słupskiego ratusza do Gniezna wyruszyły trzy saaby cabrio, które należą do Gabriela Ignacika, Marka Krawczyka i Jarosława
  1/9
  przejdź do galerii

  W piątek po południu sprzed słupskiego ratusza do Gniezna wyruszyły trzy saaby cabrio, które należą do Gabriela Ignacika, Marka Krawczyka i Jarosława Strozińskiego. ©Łukasz Capar

  Wszyscy trzej w sobotę wezmą udział w Rajdzie „1050”, upamiętniającym rocznicę chrztu Polski. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie próba bicia rekordu przez ekipy cabrio, które w niedzielę, punktualnie o godz. 12 otworzą dachy swoich aut.

  Niedziela będzie również dniem pełnym atrakcji dla mieszkańców Gniezna i przybyłych gości. I Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2016 odbędzie się w ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego 2016. Integralnym wydarzeniem zlotu będzie pierwszy w Gnieźnie Festiwal Food Trucków.

  Kolejna propozycja dla uczestników będzie Strefa Expo Cabrio, której wystawcami będą marki motoryzacyjne oraz przedstawiciele firm z branży spożywczej, odzieżowej, ubezpieczeniowej oraz koncernów produkcyjnych. Zlot będzie także okazją do odbycia bezpłatnej jazdy próbnej jednym z luksusowych kabrioletów marki Mercedes.


  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY