MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Słupszczanin drugi w konkursie wsadów (wideo)

(res)
Kacper Borowski jest zawodnikiem Czarnych, ale wypożyczonym do SMS PZKosz. Władysławowo. Fot. Krzysztof Tomasik
Kacper Borowski, zawodnik Czarnych Słupsk wywalczył drugą pozycję w konkursie wsadów towarzyszących VI Holenderskiemu Nordyckiemu Turniejowi Koszykówki.

Borowski wyjechał do Groeningen w Holandii z reprezentacją Polski do lat 18 prowadzoną przez Jerzego Szambelana. Udział w turnieju był pierwszym etapem przygotowań tego zespołu do mistrzostw Europy do lat 18, które w dniach 21-31 lipca odbędą się we Wrocławiu. Nasza młodzieżowa reprezentacja nie przegrała żadnego spotkania, a w finale pokonała 69:55 Norwegię.

Kacper namówiony przez kolegów z kadry wystąpił w konkursie wsadów towarzyszących turniejowi. Po przejściu eliminacji znalazł się w finale.