SMS/GRYF SŁUPSK - ZAGŁĘBIE LUBIN 0:3 (0:2) [zdjęcia]

SMS/GRYF SŁUPSK - ZAGŁĘBIE LUBIN 0:3 (0:2).
SMS/GRYF SŁUPSK - ZAGŁĘBIE LUBIN 0:3 (0:2). Łukasz Capar
To był ostatni mecz młodych gryfitów przed własną publicznością.

Lubin wygrał mecz o środek pola

Zaczęli walecznie, na co Zagłębie odpowiedziało podobnie. Większość akcji kończyła się gwizdkiem sędziego. To nie były faule na kartki (chociaż w końcu arbiter zaczął je dawać), raczej wynikające z walki i ambicji zawodników. W takiej grze o środek pola Zagłębie było z każdą minutą skuteczniejsze. Gryf miał swoje okazje, najlepszą po świetnym dośrodkowaniu Szabata w środek pola karnego, zabrakło wtedy kogoś, kto wykończyłby niezłą akcję ruchliwego pomocnika. W odpowiedzi, niestety, padł gol. Kontra, błąd w ustawieniu stoperów i Zagłębie zdobyło bramkę. Gryfici stanęli i niedługo potem, po indywidualnym błędzie w defensywie (rywal zdołał wygrać pojedynek jeden na jeden tuż przy linii końcowej) padł kolejny gol. W drugiej połowie gospodarze nie byli już w stanie odrobić strat.

SMS/GRYF SŁUPSK - ZAGŁĘBIE LUBIN 0:3 (0:2)
Gole: 0:1 Patryk Jarantowicz (30), 0:2 Mateusz Piotrowski (39), 0:3 Kacper Szymankiewicz (71-karny).

SMS/GRYF: Mulawa, Benkowski, Pelowski, Staniaszek, Mordal (78 P.Gawiński), Wójcik, Jendruch (71 Narewski), Szmytkiewicz, Szabat, Powideł (54 Zieliński), Płaskonka (82 Natoniewski).