SMS/Gryf Słupsk zagrał ostatni mecz w CLJ (wideo)

W ostatnim meczu w Centralnej Lidze Juniorów, SMS/Gryf Słupsk uległ Falubazowi Zielona Góra 1:5. Rzut karny w 32 minucie wybronił Maciej Ziniewicz. Łukasz Capar

Gryf zajął 15. miejsce i opuszcza CLJ.

SMS/GRYF SŁUPSK - FALUBAZ ZIELONA GÓRA 1:5 (0:2)

Bramki: 1:0 Łukasz Kopeć (12), 1:1 Emil Hliwa (19-przewrotką), 1:2 Daniel Opala (34-głową), 1:3 Emil Hliwa (65-głową), 1:4 Ireneusz Butowicz(67), 1:5 Dawid Sadowski (90-samobójcza)

SMS/Gryf: Ziniewicz - Mordal (69 K.Benkowski), Sadowski, K.Marciniak, Narewski, Zieliński, Natoniewski (46 Łaga), Szczypek, Szabat, Kukliński (71 K.Bednarczyk), Kopeć (69 Sz.Mytych).

Falubaz: Kubasiewicz - Złamański, Jasiak, Król, Torbiczuk, Izdebski, Athenstadt, Opala (69 Mieżeń), Konopski (84 Koszela), Wasiak (61 Butowicz), Hliwa (78 Samek).

Pozostałe wyniki meczów ostatniej 30. serii Centralnej Ligi Juniorów: Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0, Arka Gdynia - Warta Poznań 0:1, Miedź Legnica - Bałtyk Koszalin 1:0, Piast Gliwice - FC Wrocław 4:2, Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 0:1, Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin 1:3, Salos Szczecin - Lechia Gdańsk 2:2. Do półfinałów mistrzostw Polski awansowała Pogoń i Lech (zagra też Legia Warszawa oraz UKS SMS Łódź. Spadek: Gwarek, Bałtyk, Gryf i FC Wrocław.