Śniadanie dało moc uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 [zdjęcia]...

  Śniadanie dało moc uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 [zdjęcia]

  mag

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Dzięki środkom finansowym przekazanym przez Biuro Programu „Śniadanie daje moc” w szkole zostało przygotowane zdrowe śniadanie dla wszystkich uczniów
  1/18
  przejdź do galerii

  Dzięki środkom finansowym przekazanym przez Biuro Programu „Śniadanie daje moc” w szkole zostało przygotowane zdrowe śniadanie dla wszystkich uczniów szkoły, które było wspólnie degustowane na przerwach. ©Łukasz Capar

  Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupsku wzięli udział w Dniu Zdrowego Śniadania w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Śniadanie daje moc”. Uczniowie wraz z nauczycielami zorganizowali wspólne przygotowanie i degustację zdrowego i pysznego śniadania.
  - W ten sposób dzieci uczą się o 12 zasadach zdrowego odżywiania, które opracował Instytut Matki i Dziecka oraz o bardzo ważnej roli śniadania, które daje siłę do nauki i zabawy. Uczniowie, pracując w zespołach, przygotowali pyszne śniadanie, przypomnieli sobie zasady higienicznego przygotowania posiłków i co najważniejsze - uczyli się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu mają oni energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy - mówi Wioleta Subocz, wicedyrektor SP nr 1 w Słupsku.

  Dzięki środkom finansowym przekazanym przez Biuro Programu „Śniadanie daje moc” w szkole zostało przygotowane zdrowe śniadanie dla wszystkich uczniów szkoły, które było wspólnie degustowane na przerwach.
  Program Śniadanie Daje Moc organizowany jest przez koalicję Partnerstwo dla Zdrowia, a nauczyciele biorący w nim udział mogą korzystać z nowoczesnych i ciekawych scenariuszy lekcji, które wprowadzają najmłodszych w świat zdrowego odżywiania.


  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Polub nas na Facebooku

  Wideo ze Słupska

  Zdjęcia ze Słupska

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GP24 PLUS POLECAMY

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC i TRENER Głosowanie zakończone

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC i TRENER Głosowanie zakończone