Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Sołtys Roku 2017 - Głosowanie zakończone

red
Plebiscyt na Sołtysa Roku 2017 to okazja na pokazanie i uhonorowanie prężnych, odważnych i zaangażowanych sołtysów. Zagłosuj na swojego kandydata już dziś!

Zapraszamy Państwa do szczególnego plebiscytu, w którym wybierzemy Sołtysa Roku 2017. Plebiscyt ma na celu wyróżnienie prężnych i aktywnych sołtysów.
Na zgłoszenia czekaliśmy od 28 sierpnia do 11 września 2017 r. Zgłaszać można było sołtysów z byłego woj. słupskiego (powiaty: bytowski, człuchowski, lęborski i słupski). Zgłaszany kandydat powinien pełnić swą funkcję od co najmniej 2016 roku. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz nazwę sołectwa i gminy. Prosimy również podać kilka słów o kandydacie oraz załączyć zdjęcie.

Dobry sołtys to przede wszystkim dobry organizator, osoba przedsiębiorcza, pełna pomysłów, umiejąca zarazić swoje otoczenie twórczymi działaniami. Sołtys to przede wszystkim praca na rzecz lokalnej społeczności. Praca w ściśle określonym środowisku, z ludźmi i ich problemami, ale także i radościami. Funkcja sołtysa to zadanie, które wymaga uwagi i empatii na otaczające wartości, wymagające kreatywności, wiedzy, cierpliwości i szukania nowych rozwiązań. Współczesne sołectwa stają się - z dnia na dzień - coraz bardziej nowoczesne, zmodernizowane, a umiejętność korzystania z nowych technologii i udział w ciekawych przedsięwzięciach, kreuje liderów, nawet w tak ściśle określonych środowiskach.

Ważne terminy
W okresie od 28 sierpnia do 11 września czekamy na zgłoszenia kandydatów - sołtysów z byłego województwa słupskiego, którzy swój urząd piastują co najmniej od 2016 roku.
Głosowanie trwać będzie od 15 do 22 września - na kuponach i poprzez FB, a od 15 do 29 września - poprzez SMS.

Nagrody
Laureat pierwszego miejsca otrzyma voucher dla dwóch osób na weekendowy pobyt SPA w

DOLINIE CHARLOTTY

wraz ze śniadaniami i obiadokolacjami, zabiegami SPA oraz nieograniczonym dostępem do basenu i świata saun,

nagrody

pamiątkowy dyplom oraz statuetkę.

Laureat drugiego i trzeciego miejsca otrzyma voucher na DaySPA w Dolinie Charlotty oraz pamiątkowy dyplom. Laureaci plebiscytu otrzymają również redakcyjną prezentację Sołectwa na łamach Głosu Pomorza.

W przypadku ewentualnych pytań zachęcamy do kontaktu: tel. 94 347 35 47, mail: [email protected]

Poznaj wyjątkowe miejsce - Dolinę Charlotty w Strzelinku koło Słupska

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza