Sparing: Bytovia II - Drzewiarz 5:1. W sobotę rusza okręgówka

fen
internet/archiwum
Zespoły słupskiej klasy okręgowej oraz niższych klas rozgrywkowych już w najbliższy weekend rozpoczną zmagania o wiosenne punkty. Sporo drużyn w ostatnim wolnym terminie sprawdzało swoją formę w sparingach. Oto ich wyniki.

W Bytowie Bytovia II rozbiła Drzewiarza Rzeczenica 5:1 (2:0). Znakomitą klasę snajperską zademonstrował Przemysław Brzeziański. Bytowski napastnik strzelił 4 gole. Jedna bramka dla Bytovii II była ze strzału samobójczego obrońcy z Rzeczenicy. Dla Drzewiarza honorowego gola strzelił Szymon Mateblowski.

W Człuchowie Piast pokonał MKS Debrzno 3:1 (1:0). Gole: 1:0 Łukasz Czarnowski (34), 1:1 Adrian Kwaśniewski (63), 2:1 Czarnowski (69), 3:1 Czarnowski (81).

W Bruskowie Wielkim SwePol Link przegrał ze Słupią Kwakowo 1:2 (0:1). Dla gospodarzy gola strzelił Karol Dłuski na kwadrans przed końcem meczu przy stanie 0:2. Z kwakowskich piłkarzy po jednym trafieniu do bramki bruskowian zanotowali: Daniel Zawada w 34. minucie i Damian Ślusarz zaraz po przerwie w 48. minucie.

W I kolejce rundy wiosennej w klasie okręgowej zagrają: Sparta Sycewice - Gryf II Słupsk, Wybrzeże Objazda - Drzewiarz Rzeczenica, Bytovia II - Anioły Garczegorze, Piast - Brda Przechlewo, Swe Pol Link Bruskowo Wielkie - Skotawia Dębnica Kaszubska, Karol Pęplino - Echo Biesowice, Chrobry Charbrowo - Diament Trzebielino.