Sparing: Garbarnia Kępice - Diament Trzebielino 1:4 (0:3)

Garbarnia przegrała z Diamentem Trzebielino 1:4 (0:3).
Garbarnia przegrała z Diamentem Trzebielino 1:4 (0:3). Fot. sxc.hu
Na kępickim stadionie miejscowa Garbarnia przegrała z Diamentem Trzebielino 1:4 (0:3).

Bramki: 0:1 Tomasz Beger (5 min), 0:2 Rafał Kępa (19), 0:3 Karol Narloch (głową - 44), 1:3 Jacek Rubinowicz (56), 1:4 Mateusz Grzybek (80).

Garbarnia pozyskała pięciu graczy z Trzebielina, w tym gronie znaleźli się: Sebastian Szynkielewski (zainteresowany nim był wcześniej czwartoligowy Karol Pęplino), strzelec honorowej bramki - Rubinowicz, Wojciech Grabowski (jest grającym trenerem w kępickim zespole), Piotr Michalak (miał dłuższą przerwę w treningach) i bramkarz Grzegorz Dworak (w nowych barwach zaliczył drugą połowę).

Dwaj reprezentanci klas okręgowych spotkali się w Krajence. Miejscowa Iskra (podokręg pilski) pokonała MKS Debrzno (podokręg słupski) 6:1 (3:0). Dla gości honorowego gola strzelił Przemysław Marek. W MKS zadebiutował junior Adrian Kwaśniewski. Po dłuższej przerwie wznowił treningi Łukasz Dudzic, który przebywał poza granicami kraju. Nowy bramkarz, wypożyczony z Jedności Zakrzewo, Sławomir Słonka miał pecha. Na treningu złamał rękę. W najbliższym czasie bramki MKS będzie nadal strzegł Krystian Paciorek.