Sparing: Jantar Ustka - Legia Chełmża 3:4 (1:2)

W meczu z Gryfem, zawodnicy z Chełmży (zielone stroje) przegrali. Tym razem okazali się lepsi od inego zespołu z regionu słupskiego. Fot. Krzysztof Tomasik
Na bocznym boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ustce odbył się sparing piłkarski Jantar/Euro-Industry - Legia Chełmża. Ustczanie przegrali z trzecioligowcami 3:4 (1:2).

Dla usteckiej drużyny gole strzelili: Przemysław Iwański, Dariusz Fila i Rafał Jaskólski. Z legionistów na listę strzelców wpisali się: Tomasz Urbański - 2, Maciej Wojtaś i Mateusz Dobek.

- Był to bardzo fajny i pożyteczny sprawdzian - tak uważa Tadeusz Żakieta, trener usteckiego zespołu. - Dla trzecioligowców z Chełmży byliśmy równorzędnym przeciwnikiem. Dałem pograć wszystkim piłkarzom, których miałem do dyspozycji w środowe popołudnie.

Jantar/Euro-Industry w I połowie: Nabożny, Kotłowski, Łukasik, Jarowski, Oleszczuk, Fila, Jaskólski, Solczak, Oczujda, Mytych, Iwański. Po przerwie ustecka drużyna grała w zestawieniu: Jabczyk, Szczerbo, Terefenko, Jarowski, Badowski, Tomas, Solczak, Lembowicz, Iwański, Borkowski, Komorowski.

Kolejny mecz Jantar/Euro-Industry rozegra w najbliższą niedzielę (22 lutego) o godz. 12 w Darłowie. Tam przeciwnikiem reprezentanta ze słupskiej klasy okręgowej będzie Darłovia.