Sparing: Jantar Ustka przegrał z Darłovią Darłowo 2:4 (1:1)

W meczu sparingowym rozegranym na stadionie OSiR w Ustce, czwartoligowy Jantar uległ czwartoligowej Darłovii Darłowo 2:4 (1:1).

W 4. minucie zagranie ze środka boiska na prawą stronę, a następnie dogranie wzdłuż bramki i z bliska do siatki trafił Wiktor Sawicki, były zawodnik Pomorza Potęgowo. Bartłomiej Wojtanowski następnie wybronił dobrze piłkę, ale później też źle ocenił tor lotu piłki i zderzył się z zawodnikiem gości ulegając kontuzji i od drugiej połowy zastąpił go doświadczony Mariusz Rykowski. Potem strzał Kacpra Dawida wybronił bramkarz Darłovii, a dobitka Bartłomieja Oleszczuka poszybowała nad poprzeczką. W 32. minucie Oleszczuk zagrał na lewą stronę do Mariusza Karpińskiego, który posłał piłkę w długi róg. Kwadrans po przerwie Rykowski najpierw wybronił piłkę, ale musiał skapitulować wobec dobitki. Trzy minuty potem piłkę dograną z prawej strony przejął Bartosz Dywan, który ograł obrońcę i strzelił płasko tuż przy słupku do siatki. W 69. minucie po akcji Karpińskiego z prawej strony dograł Oleszczuk i z bliska trafił Maciej Miecznikowski. Wynik ustalił Sawicki ogrywając obronę i bramkarza Jantara.

Jantar Ustka - Darłovia Darłowo 2:4 (1:1)

Bramki: 0:1 Wiktor Sawicki (4), 1:1 Mariusz Karpiński (32), 1:2 Bartosz Dywan (60-głową), 1:3 Kamil Bazyli (63), 2:3 Maciej Miecznikowski (69), 2:4 Wiktor Sawicki (90)

Jantar: Wojtanowski (46 Rykowski) - Jędrasik, Sadowski, Wańdzio, M.Dawid, Łukasik, K.Dawid, Granosik, Oleszczuk, Karpiński, Miecznikowski oraz Jarmuż, Brzostowicz, Sienkiewicz, Niemkowicz.

Darłovia: Kotas (46 testowany 1) - Kulon, Babec, Lipiński, Rokicki (46 Synkiewicz), Fryś, Wólkiewicz, Fastyn (46 Szopiński), Bazyli, Dywan (80 testowany 2), Sawicki.