Sparingi drużyn z regionu

fen
Mecz Anioły - Diament
Mecz Anioły - Diament Kamil Nagórek
Wczoraj w Bytowie drugoligowy Drutex-Bytovia pokonał potęgowskie Pomorze 4:1 (1:1). Prowadzenie dla czwartoligowca z Potęgowa uzyskał Łukasz Stasiak. Dla bytowian gole strzelili: Przemysław Brzeziański, Jakub Zejglic, Paweł Waleszczyk i Sławomir Pufelski.

W środę o godz. 18 w Bytowie Drutex-Bytovia zmierzy się z Wietcisą Skarszewy, a o godz. 19.30 Bytovia II spotka się z Polonią Gdańsk.

Drutex-Bytovia: Oszmaniec, Chomiuk, Wróbel, P. Łapigrowski, Piotr Klepczarek (gracz testowany, KSZO Ostrowiec Świetokrzyski), Anglik Ryan Wignall (zawodnik testowany), Pietroń, Pięta, Dawid Neścior (piłkarz testowany, z greckiego APS Zakynthos), Retlewski, Brzeziański. Do gry weszli także: Gostomski, Cierson, M. Szałek, A. Kobiella, Pufelski, Waleszczyk, Kłos, Zejglic, Laskowski, Nałęcz, Bryndal, J. Szałek.

Pomorze: Ratajczyk, M. Mikołajczyk, Kaczmarek, Gapski, R. Ulanowski, M. Mytych, Solczak, Jarosiewicz, Sawicki, Formela, Stasiak. Ponadto po przerwie do gry wprowadzeni zostali: Bobrowski, Jędrzejak, Kalamaszek, Jaskólski, D. Mikołajczyk.

Diament - Anioły
Na sztucznym boisku w Słupsku spotkali się dwaj przedstawiciele klasy okręgowej. Diament Trzebielino zremisował z Aniołami Garczegorze 1:1 (0:1). Prowadzenie dla garczegowskiego zespołu uzyskał Dawid Stefański w 17. minucie. Do remisu doprowadził Jan Przybylski w 53. minucie.

Diament: Nowik, Arkadiusz Jarmułowicz, Narloch, Korniak, Reclaw, Mateusz Grzybek, Rafał Kępa, Kitowski, Żukowski, Bronka, Beger. Na zmiany weszli: Gierlach (bramkarz), Kamil Kępa, Artur Grzybek, Patryk Kępa, Terefenko, Borowiński, Przybylski, Tylka, Perkowski.

Anioły: Leyk, Żółć, Szymikowski, Pendowski, Łukasz Łapigrowski, Maciej Syldatk, Świtała, Maszota, Stefaniak, Piotrowski, Sałaboń. Po przerwie na boisku pojawili się zmiennicy: Kozak (bramkarz), Jabłoński, Mielewczyk, Lawrenc, Wroński.

Piast zremisował
Towarzyski mecz w Chojnicach: Jantar Pawłowo/Chojniczanka II - Piast Człuchów zakończył się remisem 1:1 (0:0). Dla Piasta gola zdobył Łukasz Czarnowski.

Piast: Babiński, Bartosz Adamczyk, Urbaniak, Drążek, Zabrocki, Kawczyński, Wijata, Gołębiewski, Talkowski, Czarnowski, Brzóska. Ponadto zagrali jako zmiennicy: Prądziński (bramkarz), Madaj, Łukaszuk, Wegner, Cyzman, Bojk, Rytel.

Zwycięstwo przechlewian
W meczu kontrolnym Prime Food Brda Przechlewo u siebie pokonała Spartę Konarzyny 1:0 (0:0). Gola strzelił Szymon Czarnotta.

- Nasza gra nie wyglądała źle. Warunki do gry były trudne. Zawodnicy musieli uważać na nogi. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Przed piłkarzami jeszcze sporo wysiłku, aby należycie przygotować się do wiosennych bojów - skomentował Józef Saładziak, kierownik przechlewskiego zespołu.
Prime Food Brda: Tandecki, Marek Ginter, Gostomczyk, Grzegorz Wirkus, Pilarski, Marcin Szopiński, Dariusz Szopiński, Łopusiński, Czarnotta, Szymański, Krzysztof Buczko. Na zmiany weszli: Staniszewski (bramkarz), Gleb, Szydłowski.

Trzy gole kobylniczan po przerwie
Na sztucznym boisku w Słupsku SwePol Link Bruskowo Wielkie (słupska klasa okręgowa) przegrał ze Słupią Kobylnica (słupska klasa A - grupa I) 1:3 (1:0).

Bramki: 1:0 Michał Giersz (17 min), 1:1 Przemysław Białek (57 min), 1:2 Damian Bianga (77 min), 1:3 Tomasz Michalczyk (88 min).

SwePol Link: Białczyk, Dyl, Sokołowski, Dłuski, Adamski, Mateusz Mytych, Górniewicz, Chuchla, Kłak, Zagórowski, Giersz. Na zmiany weszli: Żyliński, Maciejewski, Stolarski, Adam Klimczuk, Pietrzycki, Żeleznow.

Słupia: Gugała, Michalczyk, Lenkiewicz, Kania, Bianga - Szwakiel, Białek, B. Kublik, Trukszyn, Kazimierczak, K. Przeor. Ponadto swoja formę sprawdzili jeszcze: Garbowski i Bielańczuk.

Kolejny mecz SwePol Link Bruskowo Wielkie rozegra z Garbarnią Kępice w sobotę (25 lutego) o godz. 15 na stadionie przy ul. Zielonej w Słupsku.