Sport jest fajny [komentarz]...

  Sport jest fajny [komentarz]

  Krzysztof Nałęcz krzysztof.nalecz@gp24.pl

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Krzysztof Nałęcz - redaktor naczelny "Głosu Pomorza".

  Krzysztof Nałęcz - redaktor naczelny "Głosu Pomorza". ©Archiwum

  Za nami finał 59. plebiscytu „Głosu Pomorza” na najpopularniejszego sportowca, trenera i drużyny regionu słupskiego w 2018 roku. Relację z wydarzenia możecie państwo przeczytać w dziale Region.
  Krzysztof Nałęcz - redaktor naczelny "Głosu Pomorza".

  Krzysztof Nałęcz - redaktor naczelny "Głosu Pomorza". ©Archiwum

  W szrankach plebiscytu znalazło się 236 kandydatów reprezentujących różne kategorie wiekowe i bardzo rozmaite dyscypliny. Oczywiście nasz lokalny sport nie ma obecnie spektakularnych sukcesów, choćby takich, jakie miewał w odległej już przeszłości. Choć wyczyny np. Marceliny Witek czy Małgorzaty Pazdy-Pozorskiej budzą uznanie. Wielu innych sportowców rywalizowało na arenach polskich i międzynarodowych. Ale przede wszystkim to świetni ludzie.
  Ambitni, pełni pasji, żyjący tym co robią. Polecam ich uwadze sponsorów, bez których nie mam mowy o rozwoju i sukcesów w sporcie. Dajcie tym ludziom szansę. Zaufajcie im, a nie pożałujecie. To będą świetnie wydane pieniądze, bo waszą firmę, produkty, instytucje promować będą ludzie, których wizytówką są: ambicja, kunszt i ciężka praca. Czy można sobie wyobrazić lepszą promocję?

  Zobacz także: Plebiscyt "Głosu Pomorza" na najlepszego sportowca rozstrzygnięty [wideo, zdjęcia]

  Nasz plebiscyt zakończył tradycyjny bal sportu. W tym roku był wyjątkowo liczny i wyjątkowa była też jego otoczka. To była naprawdę wspaniała, prawdziwie rodzinna atmosfera. Chciałbym w imieniu redakcji wszystkim laureatom i uczestnikom balu sportowca Anno Domini 2019 za stworzenie tej atmosfery serdecznie i gorąco podziękować.

  Krzysztof Nałęcz
  redaktor naczelny


  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 PLUS POLECAMY

  Wideo