Koszykówka
Tauron Basket Liga: Energa Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra (niedziela, godz. 15, hala Gryfia - ul. Szczecińska).
Liga młodziczek 2000: Jedynka SP 5 Lębork - VBW GTK Gdynia (sobota,10.30, hala w SP nr 5 - ul. T. Kościuszki).
Liga młodzików 1999: UKS Człuchów - Etmal Korsarz Gdańsk (sobota, godz. 10.30, hala w bursie przy ul. Koszalińskiej), Czarni Słupsk - Bryza Kolbudy (sobota, 12, hala w SP nr 10 przy ul. St. Kulczyńskiego).
Liga juniorów: Czarni PGK Słupsk - Trójeczka Olsztyn (sobota, 14, hala w SP nr 10 - ul. St. Kulczyńskiego).
Lekkoatletyka
Akcja ogólnopolska "Biegam, bo lubię" - w sobotę trening z Tomaszem Czubakiem w godzinach od 9.30 do 10.30 na stadionie 650-lecia przy ul. A. Madalińskiego w Słupsku.
I Halowy Mityng Lekkoatletyczny o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 im. Roberta Schumana w Słupsku - sobota, godz. 9.45. Hala na stadionie 650-lecia przy ul. A. Madalińskiego w Słupsku. Impreza dla szkół podstawowych i gimnazjów.
Piłka nożna
II liga zachodnia: Drutex-Bytovia Bytów - Raków Częstochowa (sobota, 14, MOSiR przy ul. A. Mickiewicza).
IV liga: Bytovia II Bytów
- Wierzyca Pelplin (niedziela, 13, sztuczne boisko - MOSiR przy ul. A. Mickiewicza). Pomorska liga juniorów A: Bytovia Bytów - Pogoń Lębork (niedziela, 15, sztuczne boisko - MOSiR przy ul. A. Mickiewicza).
Pomorska liga juniorów B: Gryf Słupsk - Jantar Ustka (niedziela, 11, sztuczne boisko przy ul. Zielonej).
Sparingi: na sztucznym boisku przy ul. Zielonej w Słupsku zmierzą się: Karol Pęplino - Sparta Sycewice (sobota, 14), juniorzy C1: Gryf Słupsk - Sława Sławno (niedziela, 14), w Kończewie Granit - Diament Trzebielino (sobota, 14), w Bruskowie Wielkim SwePol Link
- Słupia Charnowo (sobota, 14), Wybrzeże Objazda - KS Włynkówko (sobota, 14), w Miastku Start - Zawisza Borzytuchom (sobota, 14), w Sierakowicach GKS - Pogoń Lębork (sobota, 14), w Kępicach Garbarnia
- Echo Biesowice (sobota, 15), w Przechlewie Prime Food Brda
- Hubertus Biały Bór (sobota, 15), w Rzeczenicy Drzewiarz - Sokół Wyczechy (sobota, 15), w Polnicy Koral II Dębnica - Granit Koczała (sobota, 15.30), w Damnicy KS - Unia Korzybie (niedziela, 12), MKS Debrzno - Piast Człuchów (niedziela, 12, mecz na sztucznym boisku w Chojnicach), w Czarnej Dąbrówce GTS - Skotawia Dębnica Kaszubska (niedziela, 13), Czarni Czarne - Chojniczanka II Chojnice (niedziela, 14.30, sztuczne boisko w Chojnicach).
Piłka ręczna
I liga kobiet: Słupia Słupsk - SPR Olkusz (niedziela, godz. 12, hala w I LO przy ul. Szarych Szeregów).
Siatkówka
XV Międzynarodowy Maraton Piłki Siatkowej Młodzików i Młodziczek w Łebie - gry od piątku do niedzieli w hali SPi ŁTO w Łebie, w hali przy G nr 2 (ul. P. Skargi) w Lęborku, w hali ZS w Wicku, w hali ZS Cewice
- początek od godz. 9. Otwarcie w piątek o godz. 13. Amatorska Liga Siatkówki
- sobota od godz. 9.30 na dwóch boiskach w hali ZSS przy ul. Głównej w Kobylnicy.
XIII Słupskie Mistrzostwa Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej - Memoriał im. Tadeusza Gwiżdża - sobota, godz. 10 w ZSG nr 4 przy ul. Niedziałkowskiego (dawny mechanik) w Słupsku.
Amatorska Liga Piłki Siatkowej o Puchar Zarządu Banku Spółdzielczego w Człuchowie - w sobotę od godz. 13. OSiR przy ul. Szkolnej w Człuchowie.
Mistrzostwa gminy Czarna Dąbrówka w piłce siatkowej seniorów - sobota od godz. 14. Hala ZS w Czarnej Dąbrówce.
III liga mężczyzn: SPS Epigon Słupsk - SPS Lębork (sobota, 18, hala w ZSP nr 4 - dawny mechanik przy ul. Niedziałkowskiego).
Bytowska Amatorska Liga Piłki Siatkowej - mecze w niedzielę od godz. 9, SP nr 2 w Bytowie.
Gminna liga amatorska w piłce siatkowej (III turniej) - w Kołczygłowach (niedziela, 14, hala w ZS przy ul. Szkolnej).
Strzelectwo
Zawody strzeleckie dla amatorów o puchar prezydenta Słupska - strzelania w niedzielę o godz. 9. Strzelnica przy ul. Zamiejskiej w Słupsku.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?