Sprawdziany trzecioligowców

(suw)
Piłka nożna. III liga

Wczoraj dwie drużyny trzecioligowe z okręgu koszalińskiego rozegrały kolejne sparingi. Gwardia Koszalin grała na wyjeździe z czwartoligową Meridą Regą Trzebiatów i wygrała 2:1 (0:0). Bramki dla zwycięzców zdobyli: Łukasz Jarosiewicz w 62 minucie z rzutu karnego (za faul na Arkadiuszu Gosiku) i A. Gosik w 87 minucie. Gola dla miejscowych strzelił Piotr Woźniak (46 min).
Piłkarze musieli sprawdzać wczoraj swoje umiejętności w ogromnym upale. w pierwszej połowie nie wiodło się najlepiej obu drużynom. Gole zaczęły padać dopiero po przerwie. Koszalinianie mogli wygrać wyżej, bo mieli więcej dogodnych sytuacji strzeleckich, ale nie potrafili ich wykorzystać.
Gwardia grała w składzie: Krymowski - Jarosiewicz, Dawidowicz, Wiśniewski, Pastwa, Kubiak, Lewandowski, Sęk, Wojciechowski, Grodzicki, Gosik. Na zmiany wchodzili: Grajper, Lenio, Marczak, Ignaszewski i Nadolny.
W najbliższą sobotę, 3 bm., Gwardia podejmować będzie na stadionie przy ul. Fałata 34 czwartoligową Rossę Rosnowo. początek meczu o godz. 17.
Inny trzecioligowiec, Kotwica Kołobrzeg, zmierzył się wczoraj u siebie z czwartoligowym Darzborem Szczecinek i wygrał 3:2 (2:1). Mecz toczony w upale był bardzo wyrównanyi chociaż był to tylko sparing dostarczył wielu emocji. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Michalak (2 min) oraz Gębicki (31 i 65 min), a dla pokonanych: Bernatek (30 min - z karnego) i Robert Sztuba (67 min). Zespoły wystąpiły w składach: Kotwica: Diaczenko - Czajka, Ogiejko, Muzyczuk (Stępień), Gębicki, Janasiak (Sylwesiuk), Kubowicz, Młynarczyk, Sanecki (Kwiczala), Łapiński (Żuchniewicz), Michalak (Urban).
Darzbór: Ponichtera - Gehrke, Kwiatkowski, Bernatek, Korabiusz, Kaszubowski, Lewandowski, Głuszak, Adamowicz (Sochalski), Mróz (Dąbrowski), Sztuba.
W najbliższą sobotę o godz. 11 na stadionie przy ul. Śliwińskiego w Kołobrzegu, Kotwica podejmować będzie w kolejnym sparingu, czwartoligową Zorzę Dobrzany.