Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Srebrny medal Kadry Pomorza na olimpiadzie młodzieży w koszykówce [ZDJĘCIA]

mw
Zdobyte srebro jest pierwszym od 11 lat medalem jaki zdobyła męska reprezentacja Kadry Pomorza w finale XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce koszykowej mężczyzn U14. Jednym z zawodników jest słupszczanin Kacper Żukowski. True Photo Agnieszka Żukowska

Finałowe rozgrywki, fenomenalna gra reprezentacji Pomorza
Przez ostatnie 5 dni w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku odbywały się finałowe rozgrywki XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce koszykowej mężczyzn U14. Zespół składający się z zawodników z najlepszych pomorskich klubów podczas turnieju bardzo skutecznie zdobywał punkty wygrywając kolejno cztery mecze z rzędu. Dzięki przemyślanej strategii i bardzo dobrze ułożonej grze zespołowej w finale reprezentanci Pomorza wywalczyli srebrny medal.

Wielki sukces, słupszczanin w drużynie
To nie tylko wygrana, ale także pierwszy od 11 lat medal w historii męskiej reprezentacji Kadry Pomorza. Jednym z jej zawodników jest słupszczanin Kacper Żukowski, na co dzień grający Energa Markos reprezentującej barwy STK Czarni.