SSK KMT Kobylnica - Pogoń Lębork 85:50 (wideo, zdjęcia)

(res)
Dariusz Cywiński (biały strój) nie miał trudnej przeszkody, by zdobywać punkty dla SSK KMT Kobylnica. Krzysztof Piotrkowski
Wysoko wygrali zawodnicy SSK KMT Kobylnica w meczu III ligi województwa pomorskiego. Pokonali 85:50 Pogoń Lębork.
KMT Kobylnica - Pogoń LęborkKMT Kobylnica - Pogoń Lębork

KMT Kobylnica - Pogoń Lębork

W kwartach było 25:6, 23:12, 16:14 i 21:18. Spotkanie zaczęło się od wysokiego prowadzenia 9:0 gospodarzy. Pierwszych pięć punktów zdobył dla nich Wojciech Jakubiak rzutem za trzy punkty, otwierając wynik spotkania. Przewaga kobylniczan w drugiej kwarcie dochodziła już do rezultatu 46:13, lub w czwartej kwarcie 72:39.

Punkty dla obu zespołów zdobywali, SSK KMT Kobylnica: Patryk Granicki 16, Bartosz Sprengel 2, Damian Gulbitowicz 1, Przemysław Fuks 6, Wojciech Jakubiak 27, Dawid Rypiński 2, Sebastian Klekowiecki 4, Paweł Młynarczyk 4, Szymon Długosz 17, Dariusz Cywiński 6, Paweł Czerniawski 0.

Pogoń Lębork: Karol Nasutowicz 7, Krzysztof Śmigielski 12, Przemysław Czerwiński 5, Gracjan Stenka 5, Maciej Wojciechowski 3, Michał Gostkowski 0, Bartosz Kwidziński 2, Paweł Dettlaff 11, Robert Walczak 3, Oskar Musiał 0, Maciej Treder 2, Marcin Klinkosz 0.

W najbliższą niedzielę SSK KMT Kobylnica grać będzie w Gdańsku z Meduzą. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.30. Pogoń Lębork, pozostająca wciąż bez zwycięstwa w tym sezonie, zagra dopiero 9 lutego, gdy w Starogardzie Gdańskim walczyć będzie z tamtejszym Użlis Nieruchomości.