Start Miastko - Brda Przechlewo 1:0 (wideo, zdjęcia)

Andrzej Gurba
W sobotnim meczu ligi okręgowej Start Miastko pokonał na własnym boisku 1:0 Brdę Przechlewo. Bramkę w 78 minucie zdobył Rafał Żukowski. Andrzej Gurba
Start Miastko - Brda Przechlewo

Start Miastko - Brda Przechlewo 1:0

W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane. Obie drużyny miały znakomite okazje do strzelenia bramki. Miastecką drużynę przed utratą gola obronił słupek. W drugiej połowie Start zyskał przewagę. Nie wykorzystał jednak kilku szans, poza jedną. Brda po utracie bramki rzuciła się do ataku, ale nie udało się jej wyrównać.