Start Miastko - Brda Przechlewo 1:0 (wideo, zdjęcia)

Andrzej GurbaZaktualizowano
W sobotnim meczu ligi okręgowej Start Miastko pokonał na własnym boisku 1:0 Brdę Przechlewo. Bramkę w 78 minucie zdobył Rafał Żukowski. Andrzej Gurba

W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane. Obie drużyny miały znakomite okazje do strzelenia bramki. Miastecką drużynę przed utratą gola obronił słupek. W drugiej połowie Start zyskał przewagę. Nie wykorzystał jednak kilku szans, poza jedną. Brda po utracie bramki rzuciła się do ataku, ale nie udało się jej wyrównać.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.