Start Miastko – Cartusia Kartuzy 2:1 (zdjęcia)

Andrzej Gurba
Start Miastko – Cartusia Kartuzy 2:1
Start Miastko – Cartusia Kartuzy 2:1 Andrzej Gurba
IV liga. Start Miastko pokonał na własnym boisku 2:1 Cartusię Kartuzy. Mecz bramką w 3. minucie otworzyli goście. Start szybko odpowiedział, bo już w kolejnej akcji. W 4. minucie na listę strzelców wpisał się Jarosław Radzki.

W 71. minucie zwycięskiego gola dla Startu strzelił Oskar Wiśniewski. Cartusia po stracie drugiej bramki otworzyła się. Start mógł podwyższyć wynik. Dogodne sytuacje mieli m.in. Paweł Koniuszek (poprzeczka) oraz Wojciech Szuta. Trener Startu Krzysztof Bryndal jest zadowolony z wyniku, ale przyznał, że oceniając przebieg gry, przewagę mieli goście. Szersza relacja z meczu w papierowym Głosie Bytowa/Miastka (Głos Pomorza). (ang)