Start Miastko - Gryf Słupsk 4:3

Facebook Start Miastko
W zaległym spotkaniu 3. kolejki IV ligi, Start Miastko pokonał Gryf Słupsk 4:3.

Mecz miał niesamowity przebieg. Pierwsza połowa należała do gryfitów. Tuż przed przerwą w słupek trafił Slusarz. Potem w polu karnym faulowany był Mikołajczyk. W rewanżu sfaulowano Koniuszka. Samobójczy gol po wstrzeleniu piłki przez Slusarza. Na 3:1 dla Gryfa z bliska podwyższył Stasiak dobijając próbę Slusarza. Pufelski ograł bocznego obrońcę i lobował bramkarza. Na 3:3 głową zgrał Koniuszek, a po długim rogu trafił Rzepiński. Wynik ustalił Koniuszek po wolnym z 18 metrów, gdzie wcześniej Dybowski faulował Rzepińskiego.

Start Miastko - Gryf Słupsk 4:3 (0:0)

Bramki: 0:1 Łukasz Stasiak (57-karny), 1:1 Sławomir Pufelski (63-karny), 1:2 Kamil Pranczk (65-sam.), 1:3 Stasiak (67), 2:3 Pufelski (70), 3:3 Artur Rzepiński (74), 4:3 Paweł Koniuszek (77-wolny)

Start: Ostrowski - Borowicz, Kapica, Pranczk, Radzki, Lewandowski (63 Wiśniewski), Szuta, Stanischewski (90+2 Czerwiński), Pufelski (85 Żak), Koniuszek, Rzepiński (90 Robert Sztuba).

Gryf: Dybowski I(75), Mordal, Staniaszek, Bobrowski, S.Schulz, Slusarz (71 D.Mikulski), Piechowski, Solczak, Świdziński (76 Kędzia), Tofil (46 D.Mikołajczyk), Stasiak.

W tabeli Gryf jest siódmy z 16 punktami, a Start awansował na 15. miejsce i ma 8 punktów.