Start Miastko - Jantar Ustka 3:7 [zdjęcia]

Andrzej Gurba
W Miastku odbył się ligowy mecz młodzików (D2) Start Miastko – Jantar Ustka. Wygrali goście 7:3.

Bramki dla Jantara zdobyli: Olivier Musielewicz (4. i 56. minuta), Ksawier Dobies (16. minuta), Filip Zdunek (29, 43 i 50 minuta), Jakub Szreder (33 minuta).

Bramki dla Startu zdobyli: Jakub Narodzonek (8. minuta), Bartosz Motow (34. minuta), Michał Krzyszkowski (56. minuta)

Skład Startu: Konrad Kowalczyk, Michał Krzyszkowski, Fabian Marcula, Bartosz Motow, Jakub Narodzonek, Kacper Niewiadomski, Michał Opiela, Franciszek Reszka, Marcin Tetrycz, Szymon Tetrycz.

Skład Jantara Ustka: Jakub Szreder, Damian Czerniewicz, Ksawier Dobies, Przemysław Mikołajczak, Kacper Musielewicz, Olivier Musielewicz, Szymon Odelski, Seweryn Trąbka, Filip Zdunek, Marcel Wiśniewski, Mieszko Banach, Alan Kępa, Sebastian Synowiec, Wiktor Waśkowski.