Start Miastko – Lipniczanka Lipnica 1:1 (zdjęcia, wideo)

Andrzej Gurba
Lider klasy okręgowej Start Miastko podejmował w sobotę na własnym stadionie wicelidera Lipniczankę Lipnica. Padł remis 1:1.

Prowadzenie w meczu objął Start. Rzut karny na bramkę w 52. minucie zamienił Sławomir Pufelski. W 76. minucie gola dla Lipniczanki zdobył Tomasz Piechowski.

Mecz był wyrównany, z lekkim wskazaniem na gospodarzy, którzy grali bardziej ofensywnie i mieli więcej klarownych sytuacji do zdobycia kolejnych bramek. Przed spotkaniem miała miejsce miła uroczystość. Władze Startu oraz przedstawiciele Klubu Kibica wręczyli upominki w podziękowaniu za grę w Starcie obecnym zawodnikom Lipniczanki – Arturowi Rzepińskiemu i Kamilowi Pranczkowi.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz materiału wideo z rzutu karnego i kilku podbramkowych sytuacji.