STK Czarni Słupsk pokonali Weegree AZS Politechnika Opolska 89:77

msur
Koszykarze STK Czarnych Słupsk pokonali w hali Gryfia Weegree AZS Politechnika Opolska 89:77. Łukasz Capar

Pierwsza połowa spotkania należała do gości. Przyjezdni wygrali dwie pierwsze kwarty 23:18 i 18:14. Na szczęście po zmianie stron Czarni na parkiet wyszli zupełnie odmienieni. W trzeciej kwarcie wygrali wysoko 29:12 i w czwartej 28:24. Najlepiej punktującym koszykarzem ze Słupska był Filip Małgorzaciak (21pkt).

STK Czarni Słupsk - Weegree AZS Politechnika Opolska 89:77 (23:18 18:14 29:12 28:24)

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe