STK Czarni wygrali z Elektrobud-Investment ZB Pruszków 80:60

red
Koszykarze STK CZarni Słupsk pokonali we własnej hali Elektrobud-Investment ZB Pruszków 80:60. Najlepiej punktującym w słupskiej ekipie był Mantas Cesnauskis, który zodbył 19 punktów.

Cesnauskis trafił 3 na 5 rzutów za 3 punkty oraz 2 na 5 za 2. Dołożył również 6 oczek z rzutów wolnych (łącznie 19 pkt). Czarni dobrze rozpoczęli mecz i pierwszą kwartę wygrali wysoko 21:12. 2 i 3 odsłona były wyrównane ale goście nie potrafili zniwelować strat z pierwszej kwarty. Czarni byli lepsi również w ostatniej kwarcie i ostatecznie wygrali mecz 20 punktami.

STK Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 80:60 (21:12 21:19 17:14 21:15)