Stocznia w Ustce. Tak wyglądała kiedyś produkcja szalup

red
Stocznię Ustka SA sprzedano w czerwcu 2006 roku. Licytacja komornicza potoczyła się szybko i towarzyszyła jej burza. Nieruchomości za prawie 5,5 miliona złotych kupiła spółka "Euro-Industry". Jej ówczesny prezes Jerzy Malek chciał, by na tamte  tereny przeniosło się centrum Ustki. Trzy hektary terenu i zabudowania po wschodniej stronie Ustki oszacowano na ponad 7,3 miliona złotych. To warsztaty, hala, gierkowski biurowiec, piaskarnia, malarnia, magazyny, a przede wszystkim nabrzeże z akwenem wodnym. Na licytacji poszły za trzy czwarte ceny, czyli niecałe 5,5 miliona złotych.Przez lata w usteckiej stoczni produkowano między innymi szalupy zlaminatów. Zapraszamy do archiwalnej galerii zdjęć naszego fotoreportera, który uwiecznił na swoich zdjęciach proces produkcyjny takiej szalupy w jednej z hal w Ustce. Zobaczyć możecie również archiwalne publikacje Głosu Pomorza o usteckiej Stoczni.ZOBACZ TAKŻE: Z Archiwum Głosu Pomorza: Stocznia UstkaStocznia Ustka chce przebudowywać kadłuby statków na domy pływające na wodziePożar hali produkcyjnej MKJ Stocznia Ustka (szczegóły, zdjęcia, wideo)Stocznia przeszła do historiiBudowali łodzie w Stoczni Ustka. Od niedawna produkują pod szyldem CaravelaJak w Ustce łodzie bojowe dla Nigerii budowaliUstka. Jerzy Malek wyburza gierkowską stocznięKolosy na wodziePomysł na stocznię w Ustce jest, ale jeszcze mglistyDomy na wodzie chce produkować Stocznia Ustka (zdjęcia)O tym, jak bezpieka w stoczni Ustka toaletę zabezpieczałaRosjanie zwodowali atomowy lodołamacz "Sybir"
Stocznię Ustka SA sprzedano w czerwcu 2006 roku. Licytacja komornicza potoczyła się szybko i towarzyszyła jej burza. Nieruchomości za prawie 5,5 miliona złotych kupiła spółka "Euro-Industry". Jej ówczesny prezes Jerzy Malek chciał, by na tamte tereny przeniosło się centrum Ustki. Trzy hektary terenu i zabudowania po wschodniej stronie Ustki oszacowano na ponad 7,3 miliona złotych. To warsztaty, hala, gierkowski biurowiec, piaskarnia, malarnia, magazyny, a przede wszystkim nabrzeże z akwenem wodnym. Na licytacji poszły za trzy czwarte ceny, czyli niecałe 5,5 miliona złotych.Przez lata w usteckiej stoczni produkowano między innymi szalupy zlaminatów. Zapraszamy do archiwalnej galerii zdjęć naszego fotoreportera, który uwiecznił na swoich zdjęciach proces produkcyjny takiej szalupy w jednej z hal w Ustce. Zobaczyć możecie również archiwalne publikacje Głosu Pomorza o usteckiej Stoczni.ZOBACZ TAKŻE: Z Archiwum Głosu Pomorza: Stocznia UstkaStocznia Ustka chce przebudowywać kadłuby statków na domy pływające na wodziePożar hali produkcyjnej MKJ Stocznia Ustka (szczegóły, zdjęcia, wideo)Stocznia przeszła do historiiBudowali łodzie w Stoczni Ustka. Od niedawna produkują pod szyldem CaravelaJak w Ustce łodzie bojowe dla Nigerii budowaliUstka. Jerzy Malek wyburza gierkowską stocznięKolosy na wodziePomysł na stocznię w Ustce jest, ale jeszcze mglistyDomy na wodzie chce produkować Stocznia Ustka (zdjęcia)O tym, jak bezpieka w stoczni Ustka toaletę zabezpieczałaRosjanie zwodowali atomowy lodołamacz "Sybir" Archiwum Głosu Pomorza
Udostępnij:
Stocznię Ustka SA sprzedano w czerwcu 2006 roku. Licytacja komornicza potoczyła się szybko i towarzyszyła jej burza. Nieruchomości za prawie 5,5 miliona złotych kupiła spółka "Euro-Industry". Jej ówczesny prezes Jerzy Malek chciał, by na tamte tereny przeniosło się centrum Ustki. Trzy hektary terenu i zabudowania po wschodniej stronie Ustki oszacowano na ponad 7,3 miliona złotych. To warsztaty, hala, gierkowski biurowiec, piaskarnia, malarnia, magazyny, a przede wszystkim nabrzeże z akwenem wodnym. Na licytacji poszły za trzy czwarte ceny, czyli niecałe 5,5 miliona złotych. Przez lata w usteckiej stoczni produkowano między innymi szalupy laminatów. Zapraszamy do archiwalnej galerii zdjęć naszego fotoreportera, który uwiecznił na swoich zdjęciach proces produkcyjny takiej szalupy w jednej z hal w Ustce. Zobaczyć możecie również archiwalne publikacje Głosu Pomorza o usteckiej Stoczni.

W Puszczy Białowieskiej utonęło 21 żubrów

Wideo

Dodaj ogłoszenie