0 1 połowa

Tottenham Hotspur

4

1 1 połowa

• Tottenham Hotspur miażdży Stoke City aż 4:0! Gole dla gości zdobyli Harry Kane, Dele Alli, Harry Kane oraz Dele Alli. Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu.

• Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na Britannia Stadium.

• Gra obu zespołów przypomina już luźny sparing, a piłka rozgrywana jest na środku boiska.

• Sędzia Neil Swarbrick dolicza 3 minuty do tego spotkania.

• Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Erik Lamela, wchodzi Son Heung-min.

• Nacer Chadli ograł trzech piłkarzy The Potters, ale jego strzał minimalnie chybił bramkę Shaya Givena.

• Hugo Lloris spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Kolejna druga zmiana w drużynie gości: schodzi Moussa Dembele, wchodzi Ryan Mason.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Dele Alli, wchodzi Nacer Chadli.

• Londyńczycy mają jeszcze mało i cały czas napierają na gospodarzy.

• Piękna akcja i jeszcze piękniejszy gol Delego Alli. 4:0 dla Kogutów!

• Brak pomysłu na grę ze strony gości, strata piłki i faul zakończony żółtą kartką dla Charliego Adama.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Glenn Whelan, wchodzi Charli Adam.

• Londyńczycy szanują piłkę i naliczają sobie kolejne podania do statystyk.

• Spotkanie trochę się uspokoiło i piłka znajduje się na środku boiska.

• Do trzech razy sztuka. Harry Kane bezbłędnie wykorzystuje podanie ze środka pola i płaskim strzałem pewnie pokonuje Shaya Givena.

• Kolejna sytuacja Kogutów z rodzaju "sam na sam" i Dele Alli trafia w słupek po wyminięciu Shaya Givena.

• Fani z Londynu już świętują zwycięstwo swojej drużyny chóralnym śpiewem.

• Szybka kontra Kogutów przy jednoczesnym błędzie defensywy Stoke i Dele Alli zdobywa drugiego gola dla Tottenhamu!

• Niecelne uderzenie Ibrahima Afellaya. Od bramki Hugo Lloris.

• Faul Christiana Eriksena na Ibrahimie Afellayu na środku boiska.

• Posiadanie piłki: Stoke (53%) - Tottenham (47%)

• Wysoki pressing Kogutów przeszkadza w rozegraniu piłki Stoke.

• Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Arbiter zdecydował się pokazać żółty kartonik Giannellemu Imbuli za wybicie piłki po gwizdku.

• Atak pozycyjny The Potters, ale szybka strata futbolówki. Wybicie piłki od bramki gości.

• Dośrodkowanie Walkera w pole karne i Eric Lamela celnie uderza w krótki słupek bramki Shaya Givena. Mamy rzut rożny dla Kogutów.

• Po szybkim rajdzie Dele Alli niecelnie uderza ponad bramką Shaya Givena.

• Bojan Krkić przegrał pojedynek z Dannym Rosem. Wykop od bramki gości.

• Piłka rozgrywana jest na środku boiska raz przez jedną, a raz przez drugą drużynę.

• Gospodarze powoli zdobywają kolejne metry połowy przeciwników.

• Niebezpieczny atak Kogutów zakończony stratą piłki przez Dannego Rosa.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Xherdan Shaqiri, wchodzi Joselu.

• The Potters rozpoczynają drugą połowę spotkania.

• Zasłużone prowadzenie dla Kogutów po przepięknym strzale Harrego Kane'a w długi róg bramki Shaya Givena. Zapraszam na 15 minut przerwy.

• Koniec 1. połowy.

• Sędzia dolicza tylko 1. minutę do pierwszej połowy.

• Sporo strat piłki w środku pola obu zespołów.

• Problemy podopiecznych Marka Hughes'a na swojej połowie.

• Poprzeczka Christiana Eriksena w sytuacji sam na sam z Shayem Givenem.

• Gwizdy kibiców Stoke z powodu wolnego wrzutu z autu gości, którzy kradną cenne sekundy przed końcem 1. połowy.

• Podcięcię na lewym skrzydle Marka Arnautovicia przez Erika Lamele.

• Niebezpieczny atak gości. Dośrodkowanie Harrego Kane'a zakończone niecelnym strzałem Moussy Dembele.

• Niebezpieczne dośrodkowanie z rzutu wolnego Kogutów zakończone wywalczeniem drugiego rzutu rożnego.

• Po 30. minutach gry gospodarze przejęli inicjatywę w środku pola.

• Kolejny trzeci rzut rożny dla gospodarzy zakończony niecelnym uderzeniem Bojana Krkicia.

• Celne uderzenie Marko Arnautovicia ze środka pola karnego. Hugo Lloris na posterunku swojej bramki.

• Kolejna składna akcja Stoke zakończona rzutem rożnym.

• Niedokładne zagranie ze skrzydła Bojana Krkicia w kierunku Marka Arnautovicia.

• Strata gospodarzy i szybki kontratak Kogutów zakończony niecelnym strzałem Delego Alli.

• Gospodarze stopniowo zdobywają pole gry przy pomocy serii wrzutów z autu.

• Od swojej połowy próbują utrzymać się przy piłce piłkarze Stoke.

• Mądra gra w środku boiska podopiecznych Mauricio Pochettino.

• Posiadanie piłki: Stoke (45%) - Tottenham (55%)

• Faul taktyczny Stoke na połowie Kogutów.

• Groźne dośrodkowanie Stoke zostało zablokowane. Gospodarze mają rzut rożny.

• Goście idą za ciosem, czego efektem jest rzut rożny na połowie Stoke.

• Cudowny gol Harrego Kane'a. 1:0 dla gości!

• Podopieczni Marka Hughes'a próbują utrzymać się przy piłce na swojej połowie.

• Szybką kontrę Stoke przeciął obrońca Tottenhamu.

• Koguty od początku przejęły inicjatywę w tym spotkaniu. Rzut wolny dla gości w środku boiska.

• Mecz rozpoczną goście w swoich błękitnych koszulkach.

• Piłkarze obu zespołów wychodzą na główne boisko Britannia Stadium.