4

0 1 połowa

• Dobre spotkanie w wykonaniu Arki, która pewnie pokonuje na wyjeździe Stomil Olsztyn. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje.

• Koniec spotkania.

• Wiele zabawy jest już w poczynaniach ekipy z Gdyni. Piękne podanie z głębi pola na bramkę zamienia Rafał Siemaszko.

• Golll !!! Rafał Siemaszko, mocne zakończenie spotkania w wykonaniu Arki.

• Sędzia spotkania Pan Kiełczewski dolicza 3 minuty do drugiej części spotkania.

• Dwa rzuty rożne pod rząd nie przynoszą jednak żadnej korzyści dla drużyny Stomilu, zbliżamy się do końca spotkania.

• Pierwszy rzut rożny w drugiej połowie dla drużyny gospodarzy.

• Kolejny raz atakuje Arka jednak dośrodkowanie z prawej strony boiska ląduje wprost w ręce Piotra Skiby.

• Świetna akcja w w wykonaniu Formelli, jednak piłka o centymetry mija słupek bramki Stomilu.

• Ostatnia zmiana również w drużynie trenera Jabłońskiego, na boisko pojawia się Karol Żwir zastępując Nishiego.

• Wyraźnie brakuje pomysłu na ataki w wykonaniu Stomilu, wszelkie próby kończą się przed polem karnym bezrobotnego dziś Jałochy.

• Wyraźna przewaga Arki w drugiej połowie spotkania, częściej przebywają na połowie gospodarzy, spokojnie przygotowując ataki, aby nie narazić się na kontrę Stomilu.

• Ostatnia zmiana w Arce Gdynia, boisko opuszcza Yannick Kakoko w jego miejsce na placu melduje się Rashid Yussuff.

• Za taktyczny faul, na 30 metrów od bramki Skiby żółty kartonik otrzymał Paweł Głowacki.

• Pierwsza groźna akcja w wykonaniu Stomilu jednak strzał Piotra Głowackiego minimalnie chybia słupka bramki Jałochy.

• Kolejna roszada w ekipie trenera Nicińskiego, na boisko wchodzi Rafał Siemaszko zastępując Mateusza Szwocha.

• Mecz zdecydowanie stracił na tempie, trzy bramki w krótkim odstępie czasu strzelone przez Arkę, uspokoiły poczynania obu ekip.

• Druga zmiana w zespole z Olsztyna, z boiska schodzi Lech w jego miejsce na placu pojawia się Rafał Śledź.

• Pierwsza zmiana w ekipie trenera Nicińskiego boisko opuszcza Marcus Da Silva w jego miejsce melduje się Miroslav Bozok.

• Arka wyraźniej poczuła krew, raz po raz atakując bramkę Skiby, tym razem indywidualna akcja Da Silvy, który oszukał dwóch obrońców i pewnym strzałem z narożnika pola karnego pokonał bramkarza Stomilu.

• GOLLLL !!!!! Marcus Da Silva.

• Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu, na boisku melduje się Trzeciakiewicz, zastępując Łukasika

• Szybka odpowiedź Stomilu jednak Łukasik oddaje bardzo niecelny strzał z odległości kilku metrów od bramki gości.

• Rzut rożny dla Arki, po którym piłkę przed pole karne wybija jeden z obrońców Stomilu, gdzie na 20 metrze w dogodnej pozycji znalazłsię Kakoko, który pięknym strzałem pokonuje bramkarza Stomilu.

• Ależ rozkręciła się Arka !!!! Yanick Kakoko podwyższa wynik spotkania !

• Dobra piłka w głąb pola karnego, gdzie do piłki dopada Sangoy, który pewnym strzałem pokonuje bezradnego Skibę. To pierwsze trafienie byłego króla strzelców ligi cypryjskiej w barwach Arki.

• GOOLLLLLL !!!!!!!! W końcu przełamanie Gastona Sangoy !

• Bardzo dobrze do tej pory ustawia się formacja obronna Stomilu, która rozbija kolejne ataki gości.

• Kolejna groźna akcja, w wykonaniu Arki, jednak wyjątkowo nieskuteczny w dzisiejszym spotkaniu Sangoy marnuje dogodną sytuację stworzonę przez .... podanie jednego z obrońców Stomilu, który w bardzo niefrasobliwy sposób rozgrywał piłkę w swoim polu karnym.

• Pierwszy groźny strzał w drugiej połowie, minimalnie obok bramki strzela Kakoko.

• Zaczynamy, od środka boiska zaczyna ekipa Arki.

• Piłkarze powoli wracają na murawę, za chwilę rozpocznie się druga połowa spotkania.

• Koniec pierwszej połowy spotkania.

• Kolejna groźna akcja świetnie dysponowanego dziś Szwocha, który dobrym rajdem, wywalczył rzut rożny dla Arki, jednak nie wynika z niego żadna korzyść dla drużyny gości.

• Pierwsza połowa spotkania przedłużona o 1 minutę.

• Pierwsza połowa spotkania bez wyraźnej przewagi żadnej ze stron, oba zespoły spokojnie formują swoje ataki wyraźniej bojąc się kontrataków.

• Szybka kontra w wykonaniu Stomilu, jednak kolejny raz sytuację rozwiązuje świetnie dysponowany dzisiejszego dnia duet stoperów gdyńskiej Arki Alan i Marcjanik.

• Dwie szybkie odpowiedzi Arki, jednak za pierwszym razem pudłuje Sangoy, natomiast kolejna piłka posłana w pole karne przez Szwocha pada łupem Skiby.

• Kolejny strzał na bramkę Jałochy, jednak kolejny piłkę wysoko nad bramką posyła Łukasik.

• Przed dogodną sytuacją stanął Sangoy, jednak nie przyjął piłki zagranej na czystą pozycję od Szwocha. Od bramki zaczyna Skiba.

• Pierwsza indywidualna kara dzisiejszego spotkania, za taktyczny faul, żółtą kartką ukarany został kapitan "Żółto-niebieskich" Antoni Łukasiewicz.

• Po kilku minutach intensywnych ataków, ponownie mamy etap spokojnej gry obu ekip.

• Arka, odpowiada niecelnym strzałem Marcusa.

• Groźna akcja w wykonaniu Stomilu, w sytuacji sam na sam z Jałochą znalazł się Tsubasa Nishi jednak minimalnie chybia obok bramki.

• Pierwszy strzał na bramkę w dzisiejszym spotkaniu jednak Kakoko wysoko ponad bramką.

• Dobra akcja w wykonaniu Da Sily po lewej stronie boiska, daje aut na wysokości pola karnego Stomilu, jednak obrońcy gospodarzy bez problemu oddalają zagrożenie od własnej bramki.

• Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym gości pada jeden z piłkarzy Stomilu, jednak sędzia nie decyduje się na odgwizdanie rzutu karnego, a Arka spokojnie oddala zagrożenie od własnej bramki.

• Pierwszy kwadrans spotkania bez wyraźnej przewagi jednej ze stron, oba zespoły badają przeciwnika nie decydując się na szybkie ataki.

• Potrzebna pomoc medyczna na murawie leży Paweł Głowacki. Na szczęścia o własnych siłach opuszcza boisko, aby po chwili powrócić na plac gry.

• Dobry zryw lewą stroną Łukasika, który wywalczył rzut rożny dla Stomilu.

• Groźna akcja gości, dobrze do piłki wychodził były król strzelców ligi cypryjskiej Gaston Sangoy, który strzałem pokonał Skibę, jednak sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spalonego zawodnika gości, od 16 zaczyna Stomil.

• Pierwsze dośrodkowanie, w pole karne Jałochy, jednak pewna interwencja obrony gości oddala zagrożenie od pola karnego Arki.

• Na trybunie gości zasiadają pierwsi kibice Arki Gdynia.

• Od początku spotkania, zrównoważona gra obu drużyn, które badają przeciwnika. Pierwsze dośrodkowanie, w pole karne gospodarzy w wykonaniu Marcusa, trafia prosto w ręce Skiby.

• Zaczynamy ! Od środka boiska zaczyna ekipa Stomilu Olsztyn.

• Zespoły meldują się na murawie oczekujemy już tylko na pierwszy gwizdek pana Kiełczewskiego.

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest pan Kiełczewski, asystować na liniach będą mu Jakub Wójcik oraz Hankiewicz Marcin. Sędzią technicznym spotkania jest pan Konrad Gąsiorowski.

• Oba Zespoły zakończyły już rozgrzewkę, czekamy na pierwszy gwizdek sędziego.

• Gospodarze w ostatniej serii spotkań ulegli 2:1 ekipie Zagłębia Sosnowiec. Arka Gdynia zremisowała na własnym stadionie 1:1 z Drutexem Bytovią Bytów czym zagwarantowała sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

• Zespół z Gdyni pozostaje niepokonany od 16 kolejek, ostatnią drużyną, która pokonała przyjezdnych jest gospodarz dzisiejszego spotkania Stomil Olsztyn.

• Rezerwowi gości: Miszczuk, Bozok, Siemaszko, Sobieraj, Socha, Tomasiewicz, Yussuf.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Leszczyński, Biedrzycki, Ratajczak, Trzeciakiewicz, Kujawa, Śledź, Żwir.

• Witamy państwa ze stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, gdzie miejscowy Stomil podejmie pierwszego beniaminka przyszłego sezonu Ekstraklasy Arkę Gdynia.