Stressless to innowacyjne meble wypoczynkowe od firmy Meble Morskie

Artykuł sponsorowany Stressless
Firma Meble Morskie startuje w plebiscycie Nasze Dobre w kategorii dom i ogród, prezentując meble wypoczynkowe Stressless. To innowacyjne meble wypoczynkowe - fotele, sofy oraz krzesła produkowane przez norweską firmę Ekornes od 1971 roku.

Meble zostały opracowane i zaprojektowane tak aby zapewnić ciału najwyższy komfort i wsparcie podczas siedzenia w pozycji wyprostowanej lub półleżącej. Ten rewolucyjny projekt uczynił Stressless najlepszym fotelem od 35 lat.

Fotele Stressless to unikalne na rynku meble, które oferują indywidualną regulację każdego siedzenia dla najwyższego komfortu użytkownika poprzez specjalnie opracowane technologie: Glide System: system ślizgowy, który automatycznie dopasowuje się do wagi i ruchów ciała, Plus system regulowany system zapewniający odpowiednie podparcie głowy i odcinka lędźwiowego, system bujania w bazie fotela- gdzie jest możliwość ustawienia pełnej stabilności bądź 360 stopni obrotu dzięki czemu zapewniają perfekcyjną wsparcie dla dla ciała w każdej pozycji. Niektóre modele są wyposażone w funkcję podgrzewanie siedziska i masażu.

Część foteli oferuje elektrycznie wysuwany podnóżek, natomiast do innych doskonałym uzupełnieniem jest osobny podnóżek, który również posiada funkcję "slide" umożliwiającą automatyczne dopasowywanie się podnóżka do pozycji nóg, tak aby stanowił podparcie w najbardziej komfortowy sposób dla ciała. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru rozmiaru fotela w zależności od wzrostu: fotele występują w trzech różnych wielkościach.

Istotnym produktem są również sofy, które można komponować w dowolny sposób, gdyż są to modele modułowe. Każdy moduł może mieć funkcję "slide" dzięki czemu dopasowuje się idealnie do pozycji siedzącego oraz elektrycznie sterowany zagłówek. Oferowany jest duży wybór tkanin zarówno ze skóry naturalnej jak i obić materiałowych.

Stressless to meble luksusowe dedykowane przede wszystkim osobom ceniącym najwyższy poziom komfortu i dizajnu. - Jesteśmy w trakcie wdrażania przedstawionych produktów na rynek polski - wyjaśnia Karol Wiłkowicz, Meble Morskie. - Osoby, które chciałby lepiej poznać naszą firmę oraz pełną gamę produktów, zapraszamy do siedziby naszej firmy Meble Morskie Sp. z o.o. w Dołujach.

To nowoczesna hala produkcyjna z budynkiem biurowym, wybudowana w 2020 roku. Przestronny hall budynku biurowego już niedługo zamieni się w sklep stacjonarny, gdzie klienci będą mogli obejrzeć i przetestować modele foteli oraz sof Stressless. Obecnie jesteśmy w trakcie wyposażania hallu wystawowego oraz strony internetowej. Otwarcie planowane jest

w październiku 2021. Opisywane wyżej zastosowane technologie w meblach, są wysoce innowacyjne. Powodują kolosalną różnicę w komforcie użytkowania w porównaniu do tradycyjnych mebli. Zastosowane systemy dopasowujące się idealnie do ciała i jego ruchów w trakcie odpoczynku doceni nawet najbardziej wymagający klient.

- Trudno jest opisać słowami wygodę tych produktów - wyjaśnia Karol Wiłkowicz. - Prawda jest taka, że najlepszą metodą jest ich przetestowanie aby poczuć w 100 % komfort i wygodę jaką oferują. Chcemy aby marka Stressless była bardziej rozpoznawalna w Polsce wobec czego zamierzamy prowadzić promocję naszego sklepu Varis Meble poprzez kanały internetowe takie jak Facebook czy Instagram. Zamierzamy dotrzeć do członków skandynawskiej społeczności mieszkających w województwie zachodniopomorskim.

- Chcemy się rozwijać również w innym kierunkach stąd pomysł na założenie sklepu Varis Meble, który będzie oferował meble wypoczynkowe do domu firmy Stressless - podsumowuje Karol Wiłkowicz. - W przyszłości chcemy jeszcze bardziej rozwinąć ten dział aby w ofercie oprócz mebli wypoczynkowych firmy Stressless znalazły się również luksusowe stoły z drewna litego naszej produkcji oraz meble parametryczne. Więcej informacji można znaleźć na: www.varismeble.pl.

Materiał oryginalny: Stressless to innowacyjne meble wypoczynkowe od firmy Meble Morskie - Głos Koszaliński

Dodaj ogłoszenie