Studio Piosenki Metro – startuje w Słupsku

Artykuł sponsorowany
Wielkimi krokami zbliża się otwarcie STUDIO PIOSENKI METRO w Słupsku – Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosy.

Pierwsze przesłuchanie odbędzie się już 7 marca w Katedrze Sztuki Muzycznej Akademii Pomorskiej w Słupsku, gdzie również odbywać się będą zajęcia.

Zgłoszenia kierować można:
Telefonicznie – 663 553 510
Za pomocą maila – metroslupsk@gmail.com
W treści podać należy: imię, nazwisko oraz wiek uczestnika

Na przesłuchanie należy przygotować dowolny utwór – preferowany będzie ten w języku polskim - lecz nie jest to konieczny wymóg. Studio Piosenki METRO kształci od podstaw - liczy się zaangażowanie i predyspozycje, a nie poziom na którym obecnie znajdują się kandydaci.

Słupskim oddziałem studia kierować będzie Aleksandra Skrok – Paszkiewicz – absolwentka wydziału wokalno – aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku, która posiada bogate doświadczenie, a pod swoją opieką ma siedzibę Studia Piosenki METRO w Sopocie.

Pamiętać należy, że przynależność do Studia Piosenki METRO to gwarancja ciągłego rozwoju i ogólnopolskich projektów. Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem było nagranie przez wszystkie dotąd powstałe placówki w Polsce kolędy „Uciekali” pochodzącej z musicalu „Metro”.

Wybrani przez pedagogów studia będą mieli okazję zaprezentowania swoich umiejętności w cyklicznie organizowanych przeglądach i koncertach w Teatrze Buffo w Warszawie. Pierwszy ogólnopolski przegląd Studia Piosenki METRO odbył się 2 lutego.

Słuchacze studia będą mieli również dostęp do specjalnie przygotowanego dla Studia Piosenki Metro repertuaru opartego na wartościowej literaturze muzycznej zarówno z zakresu polskiego teatru muzycznego jak i piosenki.

Uczniowie będą mieć szansę uczestniczyć w próbach wystawianych w Teatrze Buffo spektakli, spotkać się z realizatorami, aktorami, muzykami, ale także podejrzeć „życie teatru” z niedostępnej dla szerszej publiczności strony.

Z tego miejsca podziękować należy Panu dr Tadeuszowi Formeli – kierownikowi Katedry Sztuki Muzycznej, za ciepłe przyjęcie, współpracę oraz udostępnienie sali do prowadzenia zajęć.

Wideo

Dodaj ogłoszenie