Sukces młodych miasteckich siatkarek (ZDJĘCIA)

Andrzej Gurba
W Pucku odbyły się finały wojewódzkie minisiatkówki plażowej w kategoriach U11, U12, U13. Bardzo dobry występ zanotowały siatkarki ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Miastku. SP 3 Miastko

- W kategorii U11 wystawiliśmy trzy pary. Para Iga Żurawik i Maja Władymirow awansowała do finału. Ostatecznie zawodniczki z Miastka zajęły czwarte miejsce – mówi Waldemar Żurawik, nauczyciel wychowania fizycznego w SP nr 3 w Miastku.

W kategorii U13 SP nr 3 w Miastku wystawiła dwie pary. - W grach eliminacyjnych nasza para Lena Brodzińska i Hanna Roszczak wygrała wszystkie mecze i awansowała do głównego finału. W nim pokonała, po emocjonującym spotkaniu, drużynę ze Szkoły Sportowej z Rumi, zdobywając złoty medal i awansując na Mistrzostwa Polski – informuje Waldemar Żurawik.