2 1 połowa

Liverpool FC

1

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne. Oczywiście na GOL24.pl!

• Koniec meczu! Zespół Łukasza Fabiańskiego pokonuje Liverpool, który praktycznie żegna się z europejskimi pucharami w następnym sezonie!

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Britton, którego zmienia Fulton.

• Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Siggurdson oddał strzał zza szesnastki, lecz z nieprzygotowanej pozycji i futbolówka nie zmierzała nawet w światło bramki.

• Swansea cofnęło się do defensywy. Piłkę wymieniają między sobą obrońcy.

• Błąd w przyjęciu Naughtona. Piłka wychodzi za linię boczną i Liverpool wznowi od autu.

• Juergen Klopp decyduje się na ostatnią zmianę. Ściąga Ibe, za którego wstawia Brannagana.

• Rangel uderza w boczną siatkę. Niewiele brakowało, a Liverpool straciłby 4. bramkę!

• Arbiter studzi zapędy piłkarzy. Tym razem żółtą kartkę pokazał Skrtelowi.

• Koniec meczu dla Smitha! Defensor Liverpoolu obejrzał drugą żółtą kartkę!

• Clyne z dystansu. Piłka jednak odbija się rykoszetem od obrońcy Swansea i wychodzi na rzut rożny.

• Rangel z żółtą kartką na koncie.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Z boiska schodzi Montero, którego zmienia Naughton.

• Montero oddał potężny strzał z dystansu, a Lovren przyjął go na twarz. Obrońcy Liverpoolu jednak nic się nie stało.

• Kolejny zawodnik Liverpoolu przewraca się w polu karnym. Tym razem Ojo próbował zmusić arbitra do odgwizdania jedenastki.

• Swansea jednak nie odpuszcza! Ayew wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i umieszcza piłkę w siatce. Ward tylko bezradnie przypatrywał się wpadającej do bramki piłce.

• Benteke zmniejsza przewagę Swansea! Głową pokonuje Fabiańskiego po dośrodkowaniu Ojo z rzutu rożnego.

• Sztab medyczny Swansea ponownie wezwany na boisko. Tym razem leży reprezentant Polski, Łukasz Fabiański.

• Wysoki pressing piłkarzy Liverpoolu przynosi skutki. Swansea gubi się w obronie.

• Liverpool zaczął przeważać. W pierwszym kwadransie drugiej połowy to oni są przez większość czasu w posiadaniu piłki, ponad 60% na ich korzyść.

• Benteke pada w polu karnym, jednak gwizdek arbitra milczy. Rzut rożny dla gości.

• Liverpool ma rzut rożny. Niewiele z niego wyniknęło, zbyt lekkie dośrodkowanie Ojo.

• Tym razem fauluje Britton. Gospodarze skutecznie wybijają z rytmu podopiecznych Juergena Kloppa.

• Faul Williamsa w środkowej części boiska.

• Gra już wznowiona. Liverpool w natarciu.

• Sturridge wybija piłkę na aut. Na boisku leży Ayew. Przerwa w grze, na boisku pojawił się sztab medyczny Swansea.

• Strata Montero w polu karnym Liverpoolu. Szybko jednak gospodarze odzyskują piłkę.

• Zmienił także Coutinho, którego zastąpił Benteke.

• Dwóch zmian w przerwie dokonał Juergen Klopp. Zmienił Chivrellę i dał szansę Lucasowi.

• Jesteśmy ponownie! Właśnie rozpoczęła się druga połowa spotkania.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy piłkarze Swansea zaskakująco prowadzą z Liverpoolem 2:0. Wracamy już za kwadrans.

• Arbiter dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

• Sturridge wysoko ponad bramką.

• Liverpool ma rzut wolny z bliskiej od bramki Fabiańskiego odległości.

• Potężne uderzenie Coutinho sprzed szesnastki. Piłka odbija się od defensorów Swansea i wychodzi na rzut rożny.

• Pierwszy kartonik dla Swansea. Cork ukarany żółtą kartką za taktyczny faul w środkowej części boiska.

• Montero próbował swoich sił i uderzał przewrotką. Piłka jednak w rękach Warda.

• Clyne ukarany żółtą kartką. Swansea ma rzut wolny z wysokości 20. metra.

• Stewart poślizgnął się na piłce, a próbując ją odzyskać faulował w środku boiska. Z rzutu wolnego wznowili już piłkarze Swansea.

• Sturridge był bliski przelobowania Fabiańskiego, jednak minimalnie się pomylił!

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Liverpoolu. Ward tym razem na posterunku.

• NIESAMOWITY GOL CORKA! Pięknym strzałem z dystansu w kierunku dalszego słupka pokonał bezradnego Warda. Swansea dominuje nad Liverpoolem i powiększa przewagę!

• Czysty wślizg Clyne'a. Aut dla Swansea.

• Ward broni z największym trudem uderzenie Montero!

• Pierwszy rzut rożny dla Liverpoolu. Dobre dośrodkowanie Coutinho, jednak Skrtel nie był w stanie oddać celnego strzału z niewygodnej pozycji.

• Żółtą kartką ukarany Smith. Rzut wolny dla Swansea, a Armat mógł podwyższyć prowadzenie!

• Ward ratuje zespół przed stratą kolejnej bramkI! Po zamieszaniu w polu karnym obronił dwa strzały, które były niezwykle groźne!

• Strzał Ibe z dalekiej odległości. Bez problemu broni Fabiański.

• Trwa oblężenie. Swansea wygląda zdecydowanie lepiej w tym spotkaniu, Liverpool ma problemy z wymienieniem między sobą kilku celnych podań.

• Coutinho próbował w indywidualnej akcji wyrównać wynik spotkania. W polu karnym wywrócił się po minięciu 4 obrońców!

• ... a już chwilę później umieszcza piłkę w siatce! Ayew daje Swansea prowadzenie!

• Ayew obija defensora Liverpoolu i piłka wychodzi na rzut rożny.

• Osamotniony w przodzie Sturridge nie był w stanie zrobić więcej, niż dać się sfaulować. Dało to jednocześnie czas piłkarzom Swansea na powrót na własną połowę.

• Kolejna strata liverpoolczyków. Przez pierwszy kwadrans to gospodarze są więcej czasu przy piłce. Posiadanie na 17. minutę: 53% - 47%.

• Wysoki pressing Walijczyków. Od kilku minut podopieczny Juergena Kloppa nie mogą sobie poradzić z piłkarzami Swansea, którzy coraz łatwiej przedostają się pod pole karne Liverpoolu.

• Liverpool w opałach. Ayew oddał mocny strzał w kierunku bramki Warda i niewiele brakowało, a piłka zatrzepotałaby w siatce.

• Kombinacyjna akcja Swansea na prawym skrzydle, zakończona strzałem Sigurdssona. Uderzył jednak wprost w ręce Warda.

• Uderzenie Sturridge'a z niewygodnej pozycji. Nie stworzył nim zagrożenia dla bramki Fabiańskiego.

• Chivrella bliski straty w środkowej części boiska, lecz w porę naprawił swój błąd.

• Brutalny faul Smitha na Routledgesie. Arbiter podbiegł do zawodnika Liverpoolu wyjaśniając mu, że to ostatnie takie jego zagranie.

• Stewart wybija piłkę na aut.

• Żadna z drużyn nie atakuje, ponieważ nie widzi szans na skuteczne przeprowadzenie akcji bramkowej. Przez kilkadziesiąt sekund żaden z piłkarzy Liverpoolu nawet nie podszedł do Fabiańskiego, który trzymał piłkę przy nodze.

• Piłkarze Swansea tracą piłkę pod polem karnym gości. Swoją akcję od defensywy zaczyna Liverpool.

• Montero na spalonym. Zbyt późno wyszedł do podania.

• Ward wznowi od bramki. Nieudany atak Routledge'a.

• Łatwa strata podopiecznych Jurgena Kloppa na połowie rywala. Swansea w posiadaniu piłki.

• Pierwszy gwizdek w spotkaniu! Od środka rozpoczęli właśnie piłkarze Liverpoolu.

• Zawodnicy już wychodzą na murawę. Zostało kilka minut do rozpoczęcia spotkania!

• Liverpool jeszcze walczy o grę w europejskich pucharach. Do miejsca premiowanego grą w Lidze Europy brakuje im 4 punktów, które gracą do 6. Manchesteru United.

• Ławka rezerwowych Liverpoolu: Christian Benteke, Adam Lallana, Lucas Leiva, Simon Mignolet, Cameron Brannagan oraz Joao Teixeira.

• Ławka rezerwowych Swansea: Ki Sung-Yueng, Kristoffer Nordfeldt, Bafetimbi Gomis, Kyle Naughton, Federico Fernandez, Jay Fulton oraz Modou Barrow.

• Serdecznie witamy na Gol24.pl! Już niebawem rozpoczniemy relację z meczu pomiędzy Swansea, a Liverpoolem! Pierwszy gwizdek za 20 minut.