Zamknij

Głos Pomorza

Święto Kolorów w Słupsku. Holi Festival ZSI [zdjęcia]

W Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku odbył się Holi Festival ZSI. W wydarzeniu wzięła  udział szkolna społeczność tej placówki  oraz wciągnięci

ZSI Słupsk

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/33] Następne

Święto Kolorów w Słupsku. Holi Festival ZSI

W Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku odbył się Holi Festival ZSI. W wydarzeniu wzięła udział szkolna społeczność tej placówki oraz wciągnięci w zabawę mieszkańcy Słupska.

Na terenie przed słupskim ZSI odbył się Holi Festival – zabawa polegająca na obrzucaniu się kolorowym proszkiem holi, inspirowana hinduskim świętem Holi celebrującym m.in. nadejście wiosny, radość, narodzin nowego. To święto radości obchodzi się przede wszystkim w Indiach, Nepalu i innych regionach świata, gdzie mieszkają duże grupy Hindusów.
- Mnóstwo wyrzucanych w powietrze kolorów, dużo śmiechu i super zabawa na świeżym powietrzu. Było kolorowo i radośnie. Świetną zabawę w rytm hitów zapewnili nasi szkolni DJ'e. Zorganizowaliśmy ogromny zapas kolorowych proszków, ale też wyborną muzykę i mnóstwo dobrej zabawy.

Pierwszy wyrzut kolorowych proszków odbył się o 12. Świętowaliśmy wspaniały wiosenny czas, daliśmy upust naszej radości, spontaniczności i serdeczności, ale też celebrowaliśmy zbliżający się koniec roku szkolnego i bliskie nadejście wakacji. Było fantastycznie! – mówi Martyna, uczennica słupskiego Zespołu Szkół Informatycznych.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy