Szachowa wygrana Stanisława Huzarskiego

res
pixabay.com
Zakończyły się rozgrywki Mistrzostw Klubu „Zryw” w szachach. W rozgrywkach wzięło udział 12 zawodników ze Słupska.

Turniej został rozegrany systemem kołowym każdy z każdym. Walka o zwycięstwo w turnieju rozstrzygała się do ostatniej rundy. Po pasjonującej walce ostatecznie zawody wygrał Stanisław Huzarski z wynikiem 9 punktów, drugie miejsce zajął Jerzy Rutkowski uzyskując 8,5 punktu, trzecie miejsce zajął Jarosław Borowski z wynikiem 8 punktów.

Tuż za podium uplasował się Adam Rosołek, który uzyskał 7,5 punktu. Kolejne miejsca zajęli: 5 Werner Mettel, 6 Andrzej Szramowiak, 7 Jan Biskupski, 8 Adam Worzała, 9 Tadeusz Gryglewicz, 10 Dariusz Szafran, 11 Bogusław Milewczyk, 12 Tadeusz Dubel. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Zawodnicy z miejsc 1-3 otrzymali nagrody finansowe, puchary, medale oraz do 5 miejsca drobne nagrody rzeczowe. Sędzią głównym zawodów był Brunon Studziński.