MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tego nie wolno robić na działce. Oto lista zakazów, która może zaskoczyć nie jednego działkowicza. Sprawdź koniecznie! 15.07.2024

PW
Czego nie wolno robić na działce? Wiedziałeś o tym? Sprawdź zakazy i uchroń się przed nałożeniem kary! Wszelkie informacje dotyczące m.in zakazów zamieszczone są w regulaminach ROD.>>>>>>>>>>>
Czego nie wolno robić na działce? Wiedziałeś o tym? Sprawdź zakazy i uchroń się przed nałożeniem kary! Wszelkie informacje dotyczące m.in zakazów zamieszczone są w regulaminach ROD.>>>>>>>>>>>Canva / zdjęcie poglądowe
Oto lista rzeczy, których nie można robić na działce. Lista zakazów nie jest mała, a potrafi zaskoczyć nie jednego działkowca. Wyjazd na działkę kojarzy się głównie z wypoczynkiem i świeżymi warzywami i owocami. Wiele osób ceni sobie spokój i oderwanie od codziennego życia. Regulamin Ogródków Działkowych jasno określa co możemy, a czego nie możemy na naszym kawałku ziemi. Zastanawiasz się jakich zakazów trzeba przestrzegać? Sprawdź koniecznie czego nie można robić na działce! Możesz się zaskoczyć!

Rodzinne Ogródki Działkowe - ROD

Rodzinne Ogródki Działkowe to wydzielony obszar przeznaczony do korzystania w celach rodzinnych. ROD składa się z działek i terenu wspólnego. Jest tam również wyposażenie w infrastrukturę ogrodową.

Przebywanie na działce, a regulamin

Przebywanie na działce wiąże się z obowiązkiem przestrzegania zasad określonych w ustawie i regulaminie ROD. Każdy działkowiec powinien zapoznać się wcześniej z tym co wolno, a czego nie wolno robić na działce i na całym terenie ogródków działkowych.

W regulaminie ROD oraz w ustawie, znajdziemy między innymi sposób korzystania z działki, jej zagospodarowania oraz zachowania na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych.

Czego nie wolno robić na działce

Każdy potrzebuje czasami spokoju, czy też poobcowania z naturą. Wiele osób czuje się na działce jak u siebie w domu. Mimo, że ogródek należy do nas, to nie zwalnia nas z przestrzegania regulaminu. Działkowcy, nie zdają sobie sprawy z tego, że mogą otrzymać karę za niewłaściwe przestrzeganie regulaminu.

Czego nie wolno robić na działce? Wiedziałeś o tym? Sprawdź i uchroń się przed nałożeniem kary! Pamiętaj, że wszelkie informacje dotyczące m.in zakazów zamieszczone są w regulaminach ROD.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ślubowanie olimpijczyków - wywiad Przemysław Zamojski

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza