Tenis stołowy. Lębork bliżej barażowej walki o superligę

(fen)
Marek Prądzinski.
Marek Prądzinski. Archwum
W Nadarzynie dziesiąte zwycięstwo w sezonie 2012/2013 zanotował Poltarex Pogoń Lębork. Pokonał tamtejszy GLKS 9:1.

Dla Poltareksu Pogoni punkty zdobyli: Marek Prądzinski - 2,5, Bartosz Szarmach - 2,5, Jakub Perek - 2,5, Adam Dosz - 1,5. Z nadarzyńskich graczy jeden punkt wywalczył Michał Morawski, który 3:1 pokonał Dosza.

- Wykorzystaliśmy osłabienie rywali. Tym samym utrzymaliśmy pozycję wicelidera i zrobiliśmy krok ku barażom o superligę - ocenił Wojciech Potrykus, prezes sekcji tenisa stołowego w lęborskim klubie.

Następny mecz lęborczanie rozegrają 9 marca w Lęborku z MRKS Gdańsk. W innych meczach w ramach 13. kolejki uzyskano wyniki: Dojlidy Białystok - Spójnia 5:5, MOKS Słoneczny Stok - MRKS 3:7, AZS AWFiS - Zooleszcz Gwiazda 1:9, Hals - Dekorglass 2:8. Zaległe spotkania z 11. serii: GLKS - AZS AWFiS 7:3, Hals - MOKS Słoneczny Stok 7:3, Spójnia - MRKS 5:5.

10. AZS AWFiS Gdańsk 13 1 31-99

Legenda: M - liczba rozegranych spotkań, P - punkty, SZ - sety zdo­byte, SS - sety stracone.