Takiego miejsca jeszcze nie było, nie tylko w Szczecinie. Przy ul. Ofiar Oświęcimia w pobliżu Targowiska Manhattan stanie Rodzinny Park Rozrywki „Kids Arena”, będzie to kolejne popularne i wyjątkowe miejsce.

Otwarcie Rodzinnego Parku Rozrywki „Kids Arena” planowane jest na początek 2017 roku. Na działce o powierzchni ponad 8 tys. m kw. stanie szesnaście całorocznych namiotów sferycznych Freedomes, znanych m.in. z oskarowego filmu „Marsjanin”.

Ich łączna powierzchnia wyniesie 4 tys. m kw., a dwa największe z nich będą miały aż 15 m wysokości. W niezwykłych wnętrzach znajdzie się cała masa niespotykanych w Polsce i w Europie atrakcji, przeznaczonych nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale dla osób w każdym wieku.

Najmłodsi będą mogli bawić się m.in. w gigantycznym „małpim gaju” o w kształcie zamku o wymiarach 14,2x21,8x8 metrów, na kilku torach przeszkód, na zjeżdżalniach czy w parku trampolinowym.

Starsi z pewnością przyjemnie spędzą czas w kinie (innym niż wszystkie), w restauracji czy korzystając z wielu innych, nie mniej interesujących, atrakcji.