1 1 połowa

Sunderland

1

1 1 połowa

• Tottenham w pierwszej połowie bił głową w mur, ale druga połowa to już istna kanonada w wykonaniu Kogutów. Dwa razy Eriksen, Dembele i Kane z rzutu karnego odprawiają z kwitkiem Sunderland, który doznaje bolesnej, ale zasłużonej porażki w tym meczu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na relacje z kolejnych spotkań 22. kolejki Premier League.

• Koniec!!! Tottenham wygrywa z Sunderlandem 4:1!!!

• Eriksen uderza potężnie z dystansu, ale piłka leci w trybuny. Strzał na wiwat.

• O trzy minuty dłużej potrwa spotkanie na White Hart Line.

• Ostatnia zmiana w ekipie Tottenhamu - Kane schodzi, wchodzi Son.

• Mimo wysokiego prowadzenia Tottenham nadal w natarciu. Rose szuka swojej bramki w tym meczu, ale zostaje zablokowany przez obrońców gości. Seria kornerów dla Tottenhamu nie przynosi piątej bramki.

• Schodzi strzelec drugiej bramki dla Spurs, Dembele. Zastąpi go Caroll.

• Ostry strzał Kane'a prz lewym słupku dobija rywali! Napastnik Tottenhamu może odetchnąć z ulgą, gdyż Picford był dla niego twardym orzechem do zgryzienia w dzisiejszym meczu.

• Kane na 4:1 z rzutu karnego!!!!

• Kirchoff fauluje Rose'a w polu karnym!!! Kane podchodzi do piłki!!!!

• Ostatnia zmiana w Sunderlandzie - schodzi Lens, wejdzie Watmore.

• Lamela jako pierwszy w ekipie Pochettino zejdzie z boiska, zastąpi go Onomoah.

• Kane strzela mocno z ostrego kąta, ale Pickford na posterunku!

• Goście w ataku! Dośrodkowanie van Aanholta zostaje jednak przerwane przez obrońców.

• Do końca zostało 20 minut spotkania. Jeśli Sunderland chce coś wskórać, musi rzucić wszystko na jedną kartę.

• Gdy wydawało się, że Sunderland ruszy z ofensywą, Tottenham podcina skrzydła podopiecznym Allardyce'a. Eriksen uderza mocno z dystansu, piłka odbija się po drodze od któregoś z zawodników i wpada do bramki obok bezradnego golkipera gości!

• 3:1!!!!!! Znów Eriksen!!!!

• Dembele otrzymuje piłkę na 14. metrze od bramki, mija dwóch rywali i mocnym strzałem pokonuje Pickforda! Tottenham wychodzi na zasłużone prowadzenie.

• Gooooooollllll!!!!! Dembele!!!!!

• Kolejna zmiana w ekipie Allardyce'a. Tym razem za Grahama wchodzi Kirchhoff.

• Johnson drugim zawodnikiem w ekipie gości z kartką.

• Lamela zawiązał akcję na skrzydle, wrzucił do Alliego, a a ten minimalnie chybił strzałem głową obok bramki Sunderlandu!

• Pierwsza zmiana w ekipie gości - Cattermole'a zmieni Rodwell.

• Znów to Tottenham ma przewagę i próbuje od początku narzucić swój styl gry.

• Pierwsza kartka w meczu - ukarany Cattermole (Sunderland)

• Zaczynamy drugą połowę!

• Wydawało się z początku, iż gospodarze stłamszą przyjezdnych. Tottenham dzielił i rządził na swoim boisku, ale to niespodziewanie Sunderland na kilka minut przed końcem pierwszej połowy strzelił pierwszego gola za sprawą van Aanholta. Chwilę później Eriksen doprowadził do wyrównania i sprawił, iż końcówka pierwszej połówki była naprawdę imponująca. Oby kolejnych 45 minut było równie szalone, jak ostatnich 5 minut pierwszej części spotkania.

• Koniec 1. połowy!

• Eriksen mógł znów strzelić! Minął dwóch rywali dryblingiem i oddał soczysty strzał. Picford fantastycznie go sparował!

• Sędzia dolicza 2 minuty!

• Defoe strzela z 17 metrów, ale wprost w ręce Llorisa.

• Ogromny tumult zw polu karnym Sunderlandu, z którego zwycięsko wychodzi Eriksen! Duńczyk odbiera piłkę i nie daje szans Pickfordowi mocnym strzałem!

• Co za comeback!!! Eriksen!!!

• Adam Johnson podaje płasko do wychodzącego van Aanholta, a ten nie daje szans Lllorisowi! Sunderland sensacyjnie prowadzi a White Hart Line!

• Gooooooolllllll!!!!! Ależ niespodzianka. Van Anholt!!!!!

• Pierwsza połowa zmierza powoli do końca. Gospodarze przyciskają rywali i chcą zadać cios jeszcze przed przerwą.

• Gospodarze, jak tylko odzyskali piłkę, ruszyli z groźną kontrą. Piłkę dostał Lamela, który oddał płaski strzał z ostrego kąta w polu karnym gości. Pomylił się nieznacznie.

• Jermaine Defoe otrzymuje podanie od kolegów i samodzielnie próbuje wedrzeć się w pole karne Kogutów. Zostaje jednak skutecznie zablokowany.

• Kane uderza na bramkę, ale jego strzał jest zablokowany i piłka ląduje za końcową linią. Lamela podchodzi do narożnika, ale jego dośrodkowanie stanowczo za wysokie.

• Sunderland zamknięty w hokejowym zamku. Tottenham szuka okazji po dośrodkowaniach w pole karne, ale ekipa Allardyce'a gra twardo i konsekwentnie w obronie. Za nami pierwsze pół godziny.

• Rose przed świetną okazją! Zawodnik gospodarzy dostał niezłe dośrodkowanie od Lameli i uderzył niewiele ponad bramką gości.

• 25 minut już za nami - początek obiecujący, ale w miarę upływu czasu Sunderland uspokoił swoje szyki obronne.

• O'Shea fauluje przed własnym polem karny. Szansa dla gospodarzy. Eriksen podchodzi do piłki, ale jego wrzutka wybita przez obrońców Sunderlandu.

• Pierwsza próba ataku gości. Podanie do wychodzącego Grahama, ale skrzydłowy Sunderlandu na spalonym.

• Tottenham wciąż przy piłce, ale bez efektów w postaci akcji.

• Chwila oddechu dla obrońców Sunderlandu, gra przeniosła się do środka pola, gdzie Tottenham rozgrywa atak pozycyjny. Póki co Koguty mają ogromną przewagę w posiadaniu piłki (71%-29%).

• Alliii, co za okazja! Strzał z dystansu jednego z zawodników Tottenhamu, Picford odbija, a Alli z jedenastu metrów w czystej sytuacji marnuje fantastyczną okazję strzelając nad bramką.

• Pierwsze minuty wskazują, iż dzisiejsze spotkanie odbędzie się w formacie Tottenham vs Pickford. Póki co gospodarze z dużą przewagą.

• Kane przed świetną okazją! Napastnik Tottenhamu oddał mocny strzał w prawy dolny róg, ale Pickford odbił piłkę na rzut rożny. Sam korner bez historii...

• Toby Alderweireld znalazł sobie trochę miejsca w polu bramkowym i odebrał piłkę z rzutu wolnego. Jego główka została sparowana przez Pickforda. Pierwsza niezła akcja ekipy Pochettino.

• Sunderland dziś na zielono, gospodarze tradycyjnie w biało - granatowych strojach.

• Zaczynamy! Od środka Tottenham!

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Mike Dean, któremu zarzucano, kilka miesięcy temu w trakcie spotkania z Tottenhamu z Aston Villą, iż cieszył się z bramki dla "Kogutów". Liczymy jednak na obiektywne sędziowanie.

• Dzięki dwóm zwycięstwom ekipa Sunderlandu zbliżyła się do zespołów znajdujących się póki co na bezpiecznych pozycjach. Stało się to głównie dzięki pokonaniu bezpośrednich rywali w walce o utrzymanie. Sunderland do 17. Swansea traci już tylko punkt. Jeśli Tottenham przełamie dziś swoją niemoc, może zbliżyć się do trzeciego Manchesteru City na odległość punktu. The Citizens mają jednak mecz przed sobą - zmierzą się jeszcze dziś z rewelacyjnie spisującym się Crytsal Palace.

• Sunderland, choć w tabeli jest wciąż w strefie spadkowej, początek roku może uznać za udany. Ekipa Sama Allardyce'a pokonała w lidze Swansea (4:2) i Aston Villę (3:1). Humor mogła popsuć nieco pucharowa porażka z Arsenalem (1:3).

• Tottenham, choć jest faworytem spotkania, w tym roku jeszcze nie wygrał. Podopieczni Pochettino zremisowali dwukrotnie ( z Evertonem 1:1, w Pucharze z Leicesterem 2:2) i przegrali ostatni mecz ligowy ( znów Leicester, tym razem 0:1).

• Witamy serdecznie na relacji z meczu Tottenhamu z Sunderlandem. Dziś na White Hart Line powalczy czwarta ekipa Premier League z ekipą z dolnej części tabeli. Czy gospodarze z Londynu zdołają dziś zdobyć swoje kolejne punkty na rywalu, który jest teoretycznie słabszy? Zapraszamy do śledzenie relacji! Start już za 15 minut!