Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk 79-76 (zdjęcia, wideo)

(krab)
Paweł Kikowski w meczu z Treflem zdobył10 punktów.
Paweł Kikowski w meczu z Treflem zdobył10 punktów. Łukasz Capar
Czwarty raz z rzędu przegrywają koszykarze Energi Czarnych Słupsk w walce o miejsca 1-6 Tauron Basket Ligi. Słupszczanie popełniali dużo strat i zabrakło im skuteczności.
Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk

Kwarty: [24:19] [22:23] [19:15] [14:19]

Mimo przegranej, zawodnicy Energi Czarnych pokazali charakter i potrafili odrobić ponad 10 punktowe prowadzenie gospodarzy. Niestety, w najważniejszych momentach, pod koniec spotkania nie wykorzystywali rzutów osobistych, które mogły dać im zwycięstwo.

Skrót meczu Trefl - Czarni

Konferencja prasowa po meczu

Cieszy jednak, że Czarni grali o wiele lepiej niż w poprzednich dwóch meczach (z Anwilem i Zastalem), kiedy w to czwartej kwarcie seriami popełniali błędy i w kilka minut tracili nawet 12-punktowe prowadzenie.

W meczu nie zagrał Paweł Leończyk, który leczy kontuzję.

Obszerną relację ze spotkania, wywiady z zawodnikami i trenerami przeczytasz w poniedziałek, 2 kwietnia w Głosie Pomorza. E-wydanie gazety w wysokiej rozdzielczości możesz kupić TU