Trzecie miejsce piłkarzy KS Gryf Słupsk w Gdańsku

Zespół KS Gryf Słupsk zajął trzecie miejsce w turnieju (rocznik 2009 i młodsi) rozgrywanym pod balonem My Football CUP Elite Gdańsk.

Grały drużyny w składach 6+1, systemem każdy z każdym. Każdy mecz trwał 22 minuty bez większych przerw.

- Ten turniej pokazał jak wielki charakter drzemie w naszych chłopcach. Bardzo cieszy fakt, że potrafiliśmy rozegrać trzy mecze z rzędu na pełnych obrotach, narzucając swoje tempo gry oraz rozgrywając składne akcje. Z pięciu meczów jeden przegraliśmy z Arka Gdynia - mówił Marek Kublik.

Ostatecznie żółto-niebiescy wygrali cały turniej wygrywając wszystkie swoje mecze i tracąc tylko 3 bramki.

Wyniki:
KS Gryf Słupsk - Feyenoord Football Academy Poland 3:0 (gole: Kiernicki 2, Polischuk)
KS Gryf Słupsk - Gwardia Koszalin 2:2 (W.Stadnicki, Szumko)
KS Gryf Słupsk - Bydgoszcz 1:1 (Slusarczyk)
KS Gryf Słupsk - Sopocka Akademia Piłkarska 1:0 (Szumko)
KS Gryf Słupsk - Arka Gdynia SI 0:4

Szymon Bryndal został wybrany do najlepszej szóstki całego turnieju.

Skład: Bogusławski, P.Stadnicki, W.Stadnicki, Szumko, Bryndal, S.Błażewicz, Tkacz, Rzepka, M.Błażewicz, Kiernicki, Polischuk, Slusarczyk. Trenerzy: Marek Kublik, Piotr Gawiński