Trzy medale dla słupszczan

(fen)
KARATE -X Otwarty Turniej Pucharu Polski Dzieci, Młodzików i Kadetów oraz VIII Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych

W sobotę odbył się X Otwarty Turniej Pucharu Polski Karate Dzieci, Młodzików i Kadetów oraz VIII Mistrzostwa Polski Karate Seniorów Starszych w Brzegu Dolnym. Rywalizowało 230 zawodników krajowych i zagranicznych. Wśród uczestników była sześcioosobowa ekipa Słupskiego Klubu Karate Champion. Paulina Dymarek wywalczyła srebrny medal w konkurencji kumite dziewcząt 12-13 lat. Krzysztof Cywiński zdobył brązowy medal w rywalizacji kumite młodzików. Konrad Bondarczuk sklasyfikowany został na szóstej pozycji w konkurencji kata chłopców 11 lat i młodsi.
Piotr Benewiat uplasował się na czwartym miejscu w konkurecji kata chłopców 12-13 lat, a Tomasz Podolak był ósmy.
Doskonale spisał się słupski trener Michał Godnicz (4 DAN KARATE). Startował w stawce seniorów starszych w konkurencji kumite i zdobył złoty medal.