sportowy24
  TS Judo Gryf Słupsk w gronie najlepszych [zdjęcia]...

  TS Judo Gryf Słupsk w gronie najlepszych [zdjęcia]

  Krzysztof Niekrasz

  Głos Pomorza

  Głos Pomorza

  TS Judo Gryf Słupsk w gronie najlepszych [zdjęcia]
  1/18
  przejdź do galerii
  Po raz kolejny dobrze spisali się przedstawiciele Towarzystwa Sportowego Judo Gryf Słupsk, którzy wywalczyli 10 medali w międzynarodowym turnieju - Memoriał Jigoro Kano w Poznaniu.
  Słupska ekipa uplasowała się na dziesiątej pozycji w klasyfikacji medalowej na 69 reprezentowanych klubów. W dwudniowych zmaganiach brało udział 800 młodych judoków i judoczek z Polski, Ukrainy, Czech i Rosji.

  W tej silnej stawce świetną formę zaprezentowały szczególnie dwie słupszczanki. Z grona dziewcząt na najwyższym stopniu podium stanęły Weronika Urbaniak (wygrała rywalizacje w kat. 43 kg) i Katarzyna Hadziewicz (+56 kg). Obydwie poczyniły spore postępy. Złoty medal wywalczył też w kategorii chłopców Filip Rybicki (33 kg), który ma krótki staż treningowy, ale jest bardzo ambitnym zawodnikiem.

  Ozłocony Filip bardzo chce pójść śladem mamy, która w przeszłości trenowała judo w słupskim klubie. Z grona młodzików na wyróżnienie zasłużyli: dziewczęta - Katarzyna Mikołajczyk (w wadze + 70 kg była druga) i Katarzyna Gołojuch (w kat. 52 kg zajęła trzecie miejsce); chłopcy: Wiktor Talewski (w wadze 50 kg był trzeci). W gronie dzieci piąte lokaty zajęli: Anna Pacewicz (34 kg), Damian Cyrganowicz i Szymon Marciniak (obaj 27 kg) oraz Marcin Wójcik(45 kg)

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl

  Sporty walki zdjęcia

  Sporty walki wideo

  GP24 PLUS POLECAMY

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC i TRENER Głosowanie zakończone

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC i TRENER Głosowanie zakończone