Tur Turek - Drutex-Bytovia Bytów 2:0

Paweł Sikorski
Michał Szałek jest filarem bytowskiej obrony.
Bytovia Bytów przegrała na wyjeździe z Turem Turek 0:2. Była to czwarta porażka ekipy Waldemara Walkusza w trakcie rozgrywek II ligi zachodniej.

Obie bramki dla miejscowych rywali bytowian padły w drugiej połowie. Najpierw w 51. minucie na prowadzenie swoją drużynę wyprowadził Jakub Kiełb. Wynik ustalił tuż przed końcowym gwizdkiem Norbert Dregier.

Bytovia zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Traci do lidera rozgrywek - Miedzi Legnica, 6 oczek.

Tur Turek - Bytovia Bytów 2:0 (0:0)