Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Tych rzeczy nie wolno robić na działce. Oto lista zakazów, która może zaskoczyć nie jednego działkowicza. Sprawdź koniecznie! 12.04.2024

PW
Czego nie wolno robić na działce? Wiedziałeś o tym? Sprawdź zakazy i uchroń się przed nałożeniem kary! Wszelkie informacje dotyczące m.in zakazów zamieszczone są w regulaminach ROD.>>>>>>>>>>>
Czego nie wolno robić na działce? Wiedziałeś o tym? Sprawdź zakazy i uchroń się przed nałożeniem kary! Wszelkie informacje dotyczące m.in zakazów zamieszczone są w regulaminach ROD.>>>>>>>>>>>Canva / zdjęcie poglądowe
Oto lista rzeczy, których nie można robić na działce. Lista zakazów nie jest mała, a potrafi zaskoczyć nie jednego działkowca. Wyjazd na działkę kojarzy się głównie z wypoczynkiem i świeżymi warzywami i owocami. Wiele osób ceni sobie spokój i oderwanie od codziennego życia. Regulamin Ogródków Działkowych jasno określa co możemy, a czego nie możemy na naszym kawałku ziemi. Zastanawiasz się jakich zakazów trzeba przestrzegać? Sprawdź czego nie można robić na działce!

Rodzinne Ogródki Działkowe - ROD

Rodzinne Ogródki Działkowe to wydzielony obszar przeznaczony do korzystania w celach rodzinnych. ROD składa się z działek i terenu wspólnego. Jest tam również wyposażenie w infrastrukturę ogrodową.

Przebywanie na działce, a regulamin

Przebywanie na działce wiąże się z obowiązkiem przestrzegania zasad określonych w ustawie i regulaminie ROD. Każdy działkowiec powinien zapoznać się wcześniej z tym co wolno, a czego nie wolno robić na działce i na całym terenie ogródków działkowych.

W regulaminie ROD oraz w ustawie, znajdziemy między innymi sposób korzystania z działki, jej zagospodarowania oraz zachowania na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych.

Czego nie wolno robić na działce

Każdy potrzebuje czasami spokoju, czy też poobcowania z naturą. Wiele osób czuje się na działce jak u siebie w domu. Mimo, że ogródek należy do nas, to nie zwalnia nas z przestrzegania regulaminu. Działkowcy, nie zdają sobie sprawy z tego, że mogą otrzymać karę za niewłaściwe przestrzeganie regulaminu.

Czego nie wolno robić na działce? Wiedziałeś o tym? Sprawdź i uchroń się przed nałożeniem kary! Pamiętaj, że wszelkie informacje dotyczące m.in zakazów zamieszczone są w regulaminach ROD.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

O prawie do aborcji w Sejmie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza