Uczennica PLO w Słupsku wyróżniona w konkursie na temat...

  Uczennica PLO w Słupsku wyróżniona w konkursie na temat dopalaczy

  red

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Joanna Kołodziejska, uczennica Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku została wyróżniona w konkursie pt.:
  1/8
  przejdź do galerii

  Joanna Kołodziejska, uczennica Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku została wyróżniona w konkursie pt.: „DOPALACZE – TO NIE DLA MNIE”. ©Daniel Stawski

  Joanna Kołodziejska, uczennica Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku została wyróżniona w konkursie pt.: „DOPALACZE – TO NIE DLA MNIE”.
  Konkurs adresowany był do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego, którzy poprzez artykuły prasowe ilustrowane plakatami mieli za zadanie przedstawić zagrożenia, jakie niosą ze sobą dopalacze i odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego nie biorę?”

  Praca graficzna Joanny Kołodziejskiej znalazła się wśród wyróżnionych plakatów. Licealistkę do konkursu przygotował pan Arkadiusz Herman.
  Joanna wraz z panią dyrektor Zespołu Szkół Informatycznych w Słupsku, uczennicą Julią Sulik, która również reprezentowała szkołę w konkursie, i opiekunem została zaproszona na Galę Finałową konkursu w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku, gdzie zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu.

  - Nasza szkoła aktywnie uczestniczy we wszelkich formach przeciwdziałania zażywaniu dopalaczy, które często są uważane za "nieszkodliwe energetyki". Nic podobnego! To bardzo niebezpieczne substancje, zagrażające zdrowiu i życiu człowieka. Pamiętajmy o tym...- mówi Arkadiusz Herman, nauczyciel w Policyjnym Liceum Ogólnokształcącym przy ZSI w Słupsku.

  Organizatorem konkursu był Pomorski Urząd Wojewódzki wspólnie z pomorską policją, Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Gdańsku oraz Kuratorium Oświaty.


  Zobacz także:
  W bieliźnie miał narkotyki
  Zatrzymany policjant. Posiadał narkotyki?


  STOP DOPALACZOM - akcja społeczna. „Głos” razem z partnerami - samorządami z Pomorza organizuje akcję „Stop dopalaczom”. Powiemy wam, czym są te specyfiki, co może się w nich znajdować, jakie efekty mogą wywoływać i do czego może prowadzić ich zażywanie. Oraz oczywiście, jak się przed nimi uchronić i jak ratować tego, który je wziął.

  Zobacz nasz serwis specjalny STOP DOPALACZOM

   

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (4) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 PLUS POLECAMY

  NAUCZYCIEL NA MEDAL Zgłoś nauczyciela lub szkołę

  NAUCZYCIEL NA MEDAL Zgłoś nauczyciela lub szkołę

  Nasze Dobre z Pomorza. Zagłosuj na najlepszych

  Nasze Dobre z Pomorza. Zagłosuj na najlepszych

  Mistrzowie tańca irlandzkiego po raz pierwszy w Koszalinie!

  Mistrzowie tańca irlandzkiego po raz pierwszy w Koszalinie!

  Stop dopalaczom - wideo