Uczniowie zorganizowali pomoc dla chorej Natalki (zdjęcia)

  Uczniowie zorganizowali pomoc dla chorej Natalki (zdjęcia)

  red.

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Uczniowie Zespołu Szkół Informatycznych i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla Natalki Przedborskiej.
  1/20
  przejdź do galerii

  Uczniowie Zespołu Szkół Informatycznych i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla Natalki Przedborskiej. ©ZSI

  Uczniowie Zespołu Szkół Informatycznych i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla Natalki Przedborskiej. Dziewczynka cierpi na złośliwy nowotwór kości.
  Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Informatycznych i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku pod opieką pani Marii Lelakowskiej wraz z wolontariuszami zorganizował zbiórkę pieniędzy dla Natalki Przedborskiej, która cierpi na złośliwy nowotwór kości. Podczas długich przerw każdy z uczniów, nauczycieli oraz innych pracowników szkoły mógł zakupić w auli szkolnej ciasta domowego wypieku, kanapki oraz poczęstować się kawą czy herbatą.

  Czytaj także: Chora na raka ośmiolatka pilnie potrzebuje wsparcia

  - Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na dofinansowanie leczenia dziewczynki.
  Udało nam się zebrać 360 zł. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w naszą akcję serdecznie dziękujemy. Wierzymy głęboko, że Natalka powróci do zdrowia, a wszelkie wysiłki okażą się skuteczne – mówi Maria Lelakowska, nauczycielka i opiekun szkolnego wolontariatu w Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku.

  Czytaj także: Festyn dla chorej Natalki w Szkole Podstawowej nr 10

  Natalia Przedborska znajduje się obecnie pod opieką Fundacji "United Way". Stowarzyszenie apeluje o przekazywanie 1% podatku na rzecz dziewczynki. Wystarczy na zeznaniu podatkowym PIT wpisać numer: KRS 0000071715 z dopiskiem "dla Natalii Przedborskiej".

  Uruchomiono również specjalne konta, na które można wpłacać dowolne kwoty, które zostaną przeznaczone na leczenie dziewczynki. Polska: 19 1030 15820000 0005 0102 1091; USD: PL 07103015820000000501021016; EUR: PL 85103015820000000501021067; SWIFT: CITIPLPX, z dopiskiem "Natalia Przedborska".

  Przeczytaj inne artykuły na gp24.pl:
  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Polub nas na Facebooku

  Wideo ze Słupska

  Zdjęcia ze Słupska

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GP24 PLUS POLECAMY

  NAUCZYCIEL NA MEDAL Zgłoś nauczyciela lub szkołę

  NAUCZYCIEL NA MEDAL Zgłoś nauczyciela lub szkołę

  Nasze Dobre z Pomorza. Zagłosuj na najlepszych

  Nasze Dobre z Pomorza. Zagłosuj na najlepszych

  Mistrzowie tańca irlandzkiego po raz pierwszy w Koszalinie!

  Mistrzowie tańca irlandzkiego po raz pierwszy w Koszalinie!