UKS GAP Bruskowo Wielkie zagra w sierpniu w finale turnieju Procam Cup 2021 w Ustce

Zwycięski zespół UKS GAP Bruskowo Wielkie. Nagrodą będzie gra w finale w Ustce
Zwycięski zespół UKS GAP Bruskowo Wielkie. Nagrodą będzie gra w finale w Ustce Fot. UKS GAP Bruskowo Wielkie
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim triumfatorem V turnieju eliminacyjnego który został rozegrany w Ryjewie.

W turnieju wystąpiło sześć drużyn które rywalizowały z sobą grając mecze systemem „każdy z każdym” 2 x 7 minut na Orliku w Ryjewie. Podopieczni trenera Andrzeja Staszewskiego wygrali z Żelkami Żelkowo 7:0, SP Szembruczek 13:0, MKS Debrzno 9:0, Progresem Lidzbark Warmiński 7:0 i zremisowali z zespołem gospodarzy UKS AP Champions Ryjewo 1:1.

Spotkania rozgrywane były w kategorii wiekowej 2010 i młodsi. Każda drużyna przed rozegraniem turnieju otrzymała od organizatora firmy Procam komplety meczowe w których wszystkie drużyny występowały podczas turnieju. Najlepszym zawodnikiem w drużynie z gminy Słupsk został Nikodem Giszka, choć należy zauważyć że w turnieju który rozgrywany był w temperaturze 37 stopni i upalnym dniu cała drużyna zasłużyła na miano najlepszej. - Jest to ogromny sukces naszej drużyny, która do gier w turniejach Regionalnych została zakwalifikowana spośród 65 drużyn z całej Polski. Turniej Finałowy Procam Cup 2021 z naszym udziałem rozegrany zostanie 29 sierpnia w Ustce. Składam podziękowania Piotrowi Jadłowskiemu z drużyny UKS Orliki Kończewo za piękną współpracę pomiędzy klubami odnośnie realizowania wspólnego celu jakim jest rozwój dzieci i młodzieży poprzez uprawianie sportu i udział w turniejach piłkarskich, również ogromne podziękowania dla gminy Słupsk za to że nas wspiera - powiedział Andrzej Staszewski, trener UKS GAP Bruskowo Wielkie.